Про нас
увійти

21 квітня у Тернополі відбудеться міжнародний турнір — "Битва за честь" (ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 18 04 2012
21 квітня у Тернополі відбудеться міжнародний турнір —

Останнє тренування перед поєдинком провели тернопільські фрі-файтери. 21 квітня хлопці змагатимуться за першість на міжнародному турнірі з вільного бою. Дійство під назвою "Битва за честь відбудеться в одному з нічних клубів міста. Аналогів такому масштабному спортивному шоу в нас ще не було.

— Ми ідею проведення таких поєдинків не запозичили, тому що вона живе своїм життям і по всьому світу шириться, — каже Віктор Мацикур, віце-чемпіон світу і Європи з фітнесу та бодібілдингу. — Взагалі, за прогнозами футурологів, через 20-30 років це стане видом спорту "номер один", тому що люди завжди хочуть хліба і видовищ. Ну, ми не розглядаємо це як сучасні гладіаторські бої, але чітко розуміємо, що люди звикли дивитися на приклади сильних, потужних, успішних, переможних чоловіків.

Саме сильні, успішні та переможні чоловіки зустрінуться у "Битві за честь". Суперниками наших фрі-файтерів будуть спортсмени з Польщі, Румунії, Білорусії та Молдови. Родзинкою турніру виступить місце його проведення — вперше в Тернополі бій відбудеться в октагоні-восьмикутнику.

— Цей майданчик захищений сіткою. Це дозволяє застосовувати дуже багато технічних дій, тому що немає вилітання суперників з майданчика. Це надзвичайно видовищно. На таких майданчиках зараз проводяться чи не всі світові турніри. І вперше в історії Тернополя турнір проходитиме в такий спосіб, — розповів Валерій Чоботарь, керівник обласного осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств

Тернопільські спортсмени наполегливо тренуються перед феєричною битвою. Окрім кількагодинних фізичних навантажень, фрі-файтери працюють над своїм внутрішнім світом, аби при зустрічі з суперником беземоційно контролювати властиві кожній людині почуття, хвилювання та страху.

— Хвилюватися є чого, кожен хвилюється. Але завдяки тренерам, які мене тренують, а це Валерій Георгійович і Віктор Степанович, я відчуваю, що я впевнений, що можу подолати всі труднощі та перемогти в цьому поєдинку, — каже Олександр Долішній, учасник "Битви за честь".

— Інколи під час поєдинку буває так, що ти б’єш, як можеш, а тебе — як хочуть. Я от цього боюся, — зазначив Георгій Никифорець, учасник "Битви за честь". — Тільки що готувався на одного суперника. А зараз уже, в принципі, різниці як такої немає. Завдання – просто вийти і перемогти.

Щоб бути успішним і зайняти омріяне чемпіонське звання, бійці невтомно тренуються — по кілька годин зранку і ввечері.

— Найважче, як мені здається, перебороти себе самого, змусити себе працювати, щоби був відповідний результат, — стверджує Едуард Богачук, учасник "Битви за честь".

Дебютантом такого рівня змагань виступить молодий боєць Максим Маркуш. Вісімнадцятилітній хлопець уже встиг якнайкраще зарекомендувати себе серед інших спортсменів. Турнір двадцять першого квітня — це серйозний крок вперед, зізнається Максим.

— Я пишаюся тим, що я дойшов до цього. І тренуюсь краще, і намагаюсь стати сильнішим і кращим, — каже Максим Маркуш, учасник "Битви за честь".

Також у рамках міжнародного турніру "Битва за честь" відбудеться бій за пояс чемпіона України з фрі-файту у надважкій вазі. Організатори шоу запрошують мешканців та гостей міста прийти та повболівати за нашу гордість — сильних тернопільських хлопців. Вони, у свою чергу, обіцяють відстояти честь країни та подарувати глядачам трьохгодинне феєричне дійство.

Джерело: ІНТБ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook