Про нас
увійти

"Якби Європейські ігри проходили в Україні Віктор Петров був би переможцем", - тренер

категорія: Єдиноборства | дата: 27 07 2015

На Європейських іграх в Баку боксер з Тернопільщини Віктор Петров приніс в скарбничку збірної України бронзову медаль.

Про здобуту медаль та плани на майбутнє Віктор розповів сьогодні під час зустрічі з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною.

"Європейські ігри – це серйозний рівень для кожного спортсмена. Я наполегливо готувався до них, тренувався. Було важко змагатись з досвідченими  спортсменами, оскільки мені лише 19,  у збірній я  наймолодшим. Перший поєдинок пройшов з болгарином, наступний з представником Азербайджану. 30-річному Колассу Сотомайору поступився з рахунком 0:3", - розповідає Віктор Петров.

Батько та водночас тренер боксера – Віктор Петров каже, якби такі змагання проходили в Україні - наш спортсмен обов'язково б переміг.

"Якби поєдинок проходив  в Україні - перемога була б наша. Хто бачив бій той знає, що Віктор був гідним суперником. Можливо перемогти йому завадила травма, яку він отримав на ринзі", - розповідає  Віктор Михайлович.  

Під час бою наш спортсмен отримав розсічення, але довів бій до кінця. Віктор поступився представнику Азербайджан з рахунком 0:3, але проявив справжній спортивний характер.

Після Європейських ігор спортсмен планує ще інтенсивніше тренуватись, аби здобути олімпійську золоту медаль.

джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook