Про нас
увійти

Збаразькі борці підкорюють нові спортивні вершини

категорія: Єдиноборства | дата: 03 05 2015
Збаразькі борці підкорюють нові спортивні вершини

Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів вдало виступили на змаганнях з вільної та греко-римської боротьби, які проходили минулих вихідних у Тернополі та Львові.

25 квітня відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед кадетів. Чемпіонами стали Олександр Михальський(76 кг), Андрій Хариш(85 кг), Володимир Михайловський(69 кг), Максим Безпалько(58 кг). "Срібло" вибороли Олександр Бебко(46 кг), Влад Грушицький(69 кг) та Андрій Жезняк(42 кг). У складі збірної команди області збаразькі борці поїдуть на чемпіонат України з вільної боротьби, який відбудеться 17 травня у м.Херсоні.

26 квітня в Тернополі відбувся турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу Анатолія Єльчанінова. На змаганнях перемогу виборювали четверо чемпіонівців. Перше місце дісталося Максиму Безпальку(58 кг), Володимиру Михайловському(69 кг) та Андрію Харишу(76 кг). На другу сходинку п’єдесталу зійшов Олександр Бебко(46 кг).

Минулої неділі у Львові на відкритому чемпіонаті з вільної боротьби Львівського училища фізичної культури змагалися дівчата. Збаражчину представляли четверо спортсменок, вихованок ФСК "Чемпіон". Мар’яна Козак(62кг) виборола перше місце, а Іванка Домбик (57 кг) — "срібло" і "бронзу".

За словами Петра Короля, спортсменки-переможці складатимуть іспити для вступу в Львівське училище фізичної культури.

Джерело: narodne-slovo.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook