Про нас
увійти

Легендарний турнір зі змішаних єдиноборств повертається у Тернопіль

категорія: Єдиноборства | дата: 30 04 2015
Легендарний турнір зі змішаних єдиноборств повертається у Тернопіль

Маємо честь повідомити, що під патронатом Голови Тернопільської ОДА Степана Барни та підтримці Генерального спонсора ТОВ "Протекшн Груп" турнір з фрі-файту “БИТВА ЗА ЧЕСТЬ” повертається до Тернополя!

Вся наша праця присвячена та спрямована на те, щоб життя, покладені за Україну, всі ті смерті стали останніми в цій війні. І щоб життя і праця живих були гідними Подвигу.

А БИТВА ЗА ЧЕСТЬ стане традиційним щорічним турніром, який ми будемо проводити, вшановуючи Пам’ять хлопців, що вже не з нами.

Напротивагу першому турніру "Битва за Честь", що в 2012-му році відбувся в міжнародному форматі, другий турнір вирішено провести у всеукраїнському форматі. Адже сьогодні найактуальнішим та життєво важливим завданням є підтримка українського спорту, зокрема фрі-файту, українських спортсменів, та об’єднання країни в одне неділиме ціле!

Тому формат турніру унікальний — файткард складатиметься з:

1. Гран-прі четвірок у вагових категорія -63 (135lbs), -69 кг (145 lbs), та -74 кг (155 lbs):

2. Трьох супер-боїв у вагових категоріях -65,8, -83,8 та +89 кг.

Гран-прі четвірки мають формат: Тернопіль-Захід-Центр-Схід, тобто:

Першу позицію в кожній четвірці обійме спортсмен з Тернополя;

Другу позицію (Захід) в кожній четвірці обійме представник Західної України, який посів найвище місце в рейтингу за результатами першого відбіркового туру змагань регулярного Чемпіонату України дивізіону Еліта розділ ММА та Кубку України;

Третю позицію (Схід) в кожній четвірці отримає спортсмен — переможець другого туру змагань регулярного Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону Еліта, що відбудеться 26 квітня в м. Дніпродзержинськ;

Четверту позицію (Центр) в кожній четвірці отримає спортсмен — переможець третього туру змагань регулярного Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону Еліта, що відбудеться 02 травня в м. Житомир.

Таким чином в кожній четвірці ми матимемо представлену всю країну! І в кожній з четвірок будуть спортсмени, які пройшли через відбір — дійсно не за гроші, а за Честь представляти свій регіон і свій клуб в поєдинках цього унікального заходу.

Склад Супер-боїв також вже визначено, для любителів фрі-файту, які слідкують за нашими змаганнями, ми приготували справжні сюрпризи!

Отже 29 травня — БИТВА ЗА ЧЕСТЬ — 2

… тим, хто готовий до бою!

P.S. м.Тернопіль, спорткомплекс “Політехнік”, вул. Білогірська 10

джерело: poglyad.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook