Про нас
увійти

На Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби тернополяни здобули дві медалі

категорія: Єдиноборства | дата: 29 04 2015
На Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби тернополяни здобули дві медалі

В місті Березне Рівненської області, в залі СК "Колос", впродовж двох днів тривав ХХІ Відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті заслуженого тренера України Станіслава Коваля.

На килимах змагались борці із Рівненської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської, Львівської, Сумської та Київської областей.

Честь Тернопільщини на цих змаганнях відстоювали десятеро вихованців КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби". У ваговій категорії до 38 кг друге місце здобув Дмитро Вівчарик (Українська гімназія імені Івана Франка). Бронзовим призером турніру у ваговій категорії до 47 кг став Олексій Данцев (Тернопільська ЗОШ № 24). Обидва спортсмени — вихованці заслуженого тренера України Андрія Телебана.

Щодо інших результатів тернопільських спортсменів, то п’ятими у своїх вагових категоріях були Олександр Тимчишин (ЗОШ №19), Юрій Дзига (спеціалізована школа №3) та Олександр Шевчук (ЗОШ №28). Готували спортсменів до змагань тренери Андрій Телебан та Костянтин Липка.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook