Про нас
увійти

Тернопільські кікбоксери кращі серед тисячі

категорія: Єдиноборства | дата: 27 04 2015
Тернопільські кікбоксери кращі серед тисячі

Збірна команда Тернопілля з кікбоксингу успішно виступила на чемпіонаті України з цього виду спорту за версією WAKO. Вперше спортсмени двох клубів виступили єдиною командою. На шляху до змагань тернопільські бійці у Києві віддали шану "Небесній сотні".

Вихованці спортклубів "Тернопіль-РИНГ" та "Поєдинок" здобули десять медалей різного ґатунку.

Вперше на чемпіонат, що відбувся у Броварах з 16 до 19 квітня, збірна Тернопілля вирушила централізовано. Тобто, учасники з обох спортклубів разом із тренерами представили область об’єднаною командою. За словами наставників, турнір видався доволі представницьким, адже участь у ньому взяти понад тисяча кікбоксерів.

Дві срібні нагороди у Броварах вибороли представники спортклубу "Тернопіль-РИНГ" — вихованці тренера Володимира Антошківа.

— Спортсмени нашого клубу виступили у двох розділах — фул-контакт та лоу-кік, — пояснює пан Антошків. — Максим Сливінський та Максим Вербовецький, які минулого року були чемпіонами країни за версією WPK, цього разу завоювали другі місця. Вперше до змагань такого рівня ми долучили новачка — Ігоря Ніколишина. Загалом хлопці на ринзі віддали усі сили, але все ж могли виступити і краще. Сподіваюся, що у майбутньому будемо претендувати на золоті медалі.

Ще ряд медалей з чемпіонату України привезли спортсмени з "Палацу Спорту" — СК "Поєдинок". Так, вихованці тренера Віталія Огірка Оксана Либа та Дмитро Шеремета стали чемпіонами у розділах лоу-кік та К1. Хлопець у фіналі завершив свій поєдинок достроково.

— Особливо хочеться відзначити виступ нашого Павла Закалюка, — каже старший тренер юнацької збірної Тернопілля Володимир Шнуровський. — Юнак став першим у своїй категорії, вигравши усі поєдинки достроково. Срібні нагороди у своїх вагових категоріях здобули Тарас Яцишин та Ярослав Шнуровський, який тренується у Тернополі та Києві, але представляє нашу область. Бронза на рахунку Володимира Кархута.

Додамо, що на шляху до Броварів збірна Тернопілля відвідала столицю України, де провела екскурсію по алеї "Небесної Сотні".

— Своїм вихованцям ми стараємося викладати не лише спортивні навики, — каже президент обласної федерації кікбоксингу за версією WAKO Олександр Дульнєв. — Намагаємось виховувати у них морально-патріотичний дух. Зараз це як ніколи актуально.

Тернопільські спортсмени та тренери вдячні за суттєву допомогу у поїздці на змагання Федерації боксу та кікбоксингу Тернопілля та її віце-президенту Євгену Степанову, а також меценату Івану Чайківському.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook