Міліціонери Тернопільщини провели змагання з самбо

категорія: Єдиноборства | дата: 04 04 2012

Обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" організувала змагання з боротьби самбо у спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи №23 (клуб "Галицькі леви").

Захід проходив у рамках програми "Динаміада-2012" та був присвячений Року спорту та здорового способу життя. У змаганнях взяли участь 28 учасників, які представляли сім команд правоохоронних структур області. Спортсмени вкотре продемонстрували добру спортивну та професійну підготовку.

За результатами напруженої боротьби в командному заліку першість здобули правоохоронці обласного управління внутрішніх справ, друге місце виборола команда Тернопільського міського відділу міліції, а на третій сходинці опинилися працівники управління Міністерства надзвичайних ситуацій.

В особистому заліку змагання проводилися у різних вагових категоріях. Так, у категорії до 62 кілограмів перемогу команді "еменесників" приніс Андрій Рущак. Микола Баклаков з обласного управління внутрішніх справ здобув першість у ваговій категорії до 68 кілограмів.

Працівники Тернопільського міськвідділу міліції Олександр Некраш та Сергій Попик вибороли абсолютну перемогу у категоріях до 74 та 82 кілограмів. Роман Парфенчук, який представляв обласне управління міліції став першим у ваговій категорії до 90 кілограмів. Абсолютними переможцями у категорії 100 та більше кілограмів стали Володимир Дзюба (УМВСУ) та Олександр Корлиханов (УСБУ).

Головним суддею змагань виступив суддя міжнародної категорії Віталій Назарчук, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області. Начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович вручив кубки та грамоти переможцям та призерам змагань.

Джерело: 20 хвилин