Про нас
увійти

Тернополянин Павло Бусько став чепіоном України із таїландського боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 06 04 2015
Тернополянин Павло Бусько став чепіоном України із таїландського боксу

Нещодавно в Одесі пройшов Чемпіонат України із таїландського боксу (муай–таю), впевнену перемогу у якому здобув спортсмен із Тернополя, член Тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл", вихованець спортивного клубу "Капітан" Павло Бусько.

Тернополянин виступав у ваговій категорії до 54 кілограмів. У півфіналі Павло розібрався з суперником із Києва, а у фіналі на нашого земляка чекав досить непростий, напружений і водночас феєричний поєдинок проти бійця із Запоріжжя. Однак, не зважаючи ні на що, Паво Бусько переміг і у фіналі та став Чемпіоном України із таїландського боксу (муай–таю) у своїй віковій і ваговій категоріях.

— Для мене це справжній успіх, я дуже задоволений своїм результатом, наполегливо і старанно тренувався і ось здобув таку бажану для себе перемогу. Хочу щиро подякувати своїм тренерам, спортивному клубу "Капітан", у стінах якого я зумів стати тим, ким хотів бути! Дякую Всевишньому за перемогу на цьому складному, але водночас захоплюючому турнірі! Ці змагання, які були організовані на найвищому рівні, продемонстрували, що кожен спортсмен якісно підготовлений, досвідчений і спритний, проте виграють найсильніші і ті, хто завжди йде до кінця, аби у підсумку зійти на вершину спортивного олімпу! На цьому звісно ж я не зупинятимусь, активно продовжу тренуватися, готуватися до інших серйозних і висококваліфікованих змагань, щоб також випробувати себе і свої сили на наступних бойових баталіях. Усім спортсменам хочу побажати успіху, сили, віри, миру, наснаги, наполегливості, завжди іти до своєї мети, цілі, а також втілювати свої мрії у реальність. І ось тоді все у вас вийде!», — зауважив новоспечений чемпіон України із таїландського боксу (муай–таю), член Тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл" Павло Бусько.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook