Про нас
увійти

На Кубку "Епіцентру" збаразькі борці здобули п’ять медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 27 03 2015
На Кубку

Збаразькі борці успішно виступили на І Всеукраїнському відкритому Кубку "Епіцентру", який відбувся у м.Городок Хмельницької області 20-21 березня.

Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського здобули п’ять призових місць і показали належну майстерність. Зокрема, "золото" вибороли Богдан Бастюк (32 кг) та Влад Пожогін (категорія до 55 кг), бронзовими призерами стали Андрій Ткач (який змагався у категорії важчій, ніж його — 37 кг), Влад Хариш (25 кг), Олександр Сенчишин (32 кг).

— Варто відзначити, — зауважив тренер Петро Король, — що вдало виступив і Назар Григоряк, який переміг у багатьох сутичках і показав бійцівський характер. Хоча призового місця йому не дісталось, але виступ цілком заслуговує на похвалу. Досить непогано виступив і Юрій Вовк, якому довелось змагатись не у своїй ваговій категорії. Він посів четверте місце, але продемонстрував і силу волі, і прагнення до перемоги.

Найбільшим враженням від цих змагань, за словами тренера, був чудовий просторий зал, рівного якому немає в Україні.

— Містечко, — каже Петро Король, — майже таке, як наше, а зал і умови для тренування, яким може позаздрити столиця. Городку дуже пощастило з інвесторами.

За матеріалами Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook