Про нас
увійти

Тернополяни будуть битись за путівки на Кубок світу

категорія: Єдиноборства | дата: 25 03 2015
Тернополяни будуть битись за путівки на Кубок світу

Нагороди різного ґатунку здобули тернопільські кікбоксери на чемпіонаті України. Двоє з них своїх суперників ефектно нокаутували. Тренери бійців кажуть, що наші земляки мають реальні шанси поїхати до Угорщини на Кубок світу.

Переможцями та призерами чемпіонату України стали кікбоксери тернопільського спортклубу "Поєдинок". Усі вони — претенденти для поїздки на Кубок світу.

Відкритий чемпіонат України з кікбоксингу за версією ВАКО серед спортивних шкіл та спортивних клубів відбувся минулого тижня у Хмельницькому. Честь Тернопілля захищали десять спортсменів – вісім хлопців та дві дівчини.

— На чемпіонат з'їхалися понад 800 учасників, — каже тренер спортклубу "Поєдинок" та новообраний президент федерації кікбоксингу Тернопілля за версією ВАКО Олександр Дульнєв. — Наші спортсмени виступили успішно. Лиш незаслужено судді відібрали перемогу у нашого Тараса Яцишина. Він є неодноразовим призером чемпіонатів області з кікбоксингу та боксу.

Серед десяти учасників шестеро стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Це — Владислав та Валентин Касіяни, Володимир Кархут, Дмитро Шеремета. А наш Павло Закалюк чемпіоном став завдяки ефектному нокауту суперника. Також нокаутувала свою опонентку з Кам'янець-Подільського наша чемпіонка Оксана Либа. До того ж бронзові медалі завоювали Максим Кармаліта, Денис Ковальчук і Христина Тріш.

— Усі наші спортсмени проявили характер та кращі бійцівські якості, — додає тренер спортсменів Володимир Шнуровський. — Виступом я задоволений. Втім, ми будемо надалі працювати, адже рости є куди. Якщо вони будуть викладатися на тренуваннях, то покажуть ще кращі результати.

Додамо, що відкритий чемпіонат України був генеральною репетицією перед відбірковим чемпіонатом України, який відбудеться у Броварах 16-19 березня. На цих змаганнях визначатимуть коло спортсменів, які потраплять у збірну України для виступу на Кубку світу з кікбоксингу. Світова першість пройде у травні в Угорщині.

— Усі вищезгадані спортсмени претендуватимуть на поїздку до Угорщини, — каже Володимир Шнуровський. — Я вважаю, що найвищі шанси вибороти путівку на Кубок світу у Павла Закалюка. Під час чемпіонату України він показав високий клас, нокаутувавши свого суперника.

До слова, 26-29 березня відбудеться чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих спортсменів, де теж будуть розігрувати путівки на Кубок світу. За словами тренерів "Поєдинку", вони розраховують на успішний виступ братів Ігоря та Василя Худзіків.

Спортсмени вдячні за допомогу у поїздці на змагання Федерації боксу та кікбоксингу Тернопілля та її віце-президенту Євгену Степанову.

За матеріалами 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook