Про нас
увійти

Харківські фрі-файтери відібрали кубок України у тернополян

категорія: Єдиноборства | дата: 23 03 2015
Харківські фрі-файтери відібрали кубок України у тернополян

Протягом вихідних у Тернополі тривали змагання кубка України з фрі-файту дивізіону Аматор та першого туру чемпіонату України дивізіону Еліта в розділі ММА.

Кубок України з фрі-файту — найпрестижніша командна нагорода року. Формат турніру — "стінка-на-стінку", коли перемагає не один спортсмен, нехай і надзвичайно високого класу, а вся команда. Змагання відбувалися у приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи №3.

Традиційно турнір відкрили представники влади та спортивної спільноти – голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, керівник департаменту  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур та виконавчий директор Всеукраїнської федераціі фрі-файту Сергій Антропов.

На жаль, уже п’ятеро спортсменів федерації поклали своє життя за цілісність та незалежність нашої держави. Серед них троє тернополян — майстер спорту України, володар Кубку України з фрі-файту у 2014 році Роман Ільяшенко, кандидати у майстри спорту України Орест Квач та Андрій Юркевич. Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять  про своїх побратимів. Продовжують боротьбу із ворогом на Донбасі ще двоє тернопільських спортсменів — Валерій Чоботарь (голова правління обласного осередку фрі-файту, заслужений тренер України) та Микола Гринчук (майстер спорту з фрі-файту (2013), володар Кубка  України).

Цьогорічний кубок України, зважаючи на реалії у державі, міг би не відбутися, адже події виснажують як фінансовий, так і людський ресурс.  Завдяки  Сергію Антропову, Олександру Долішньому, Андрію Старовойту, Віктору Мацикуру, Олені Підгрушній, Вадиму Стеценко та багатьом депутатам Верховної Ради, які доклалися як організаційно, так і фінансово до його проведення, кубок таки відбувся.

Участь у змагання за Кубок-2015 взяли збірні 16 областей України. До фінальної частини увійшли Сумська та Харківська області (Східний дивізіон), Київська, Вінницька та Житомирська області (Центральний дивізіон), Львівська область (Західний дивізіон), а також минулорічні учасники фіналу кубка України — збірні Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Володар Кубку України 2014 року — збірна Тернопільскої області — хоч і змінила за цей рік свій склад на 85% — однак не здавала без справжнього бою жодної командної зустрічі, і зайняла почесне третє місце.

Нагородження спортсменів провели засновник та вчитель школи фрі — файту Андрій Старовойт та директор департаменту  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур. Цінним подарунком  (годинник) та грошовою винагородою  за високу спортивну майстерність голова обласної  ради Василь  Хомінець нагородив спортсмена з міста  Харкова.

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

І місце — збірна Харківської області, тренери: мсмк Бланк А.О., Крікунов К.В., Моргунов О.А.;

ІІ місце — збірна Івано-Франківської області, тренери: Одайський В.Г., Шевчук О.М., Петрущак А.Б.,  мсу Івахнюк І.В.;

ІІІ місце — збірна Тернопільської області, тренери: ЗТУ Чоботарь В.Г., мсмк Долішній О.В., мсмк Никифорець Г.Д.;

ІІІ місце — збірна Київської області, тренери: Симон А.В., мсу Дудківський В., мсу ЗТУ Росохатий М.В., мсмк Зінько О.В.;

IV місце — збірна Львівської області, тренери: Грицюк О.Р., змс Слюсарчук І.А., Кардаш Р.І.;

V місце — збірна Сумської області, тренери: Бондаренко І.А., Гордієнко В.В.;

VІ місце — збірна Вінницької області, тренери: Дишливенко І.О., Камінський О.В,, Лейбук Д.М.;

VІІ місце — збірна Житомирської області, тренери: мсу Гінгізов О.М., мсу Козакевич С.Ж., Євстафьєв Ю.В.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook