Про нас
увійти

"Команда Росії" – "Українські отамани": більше ніж битва!

категорія: Єдиноборства | дата: 18 02 2015

21 лютого "Українські отамани" проведуть третій виїзний матч у нинішньому розіграші змагань WSB. Найближчої суботи наша команда, у Волгограді, зустрінеться з "Командою Росії".

21 лютого на "Українських отаманів" очікує одна з найбільш принципових та інтригуючих матчевих зустрічей сезону. Найближчої суботи, у виїзному матчі, "Отамани" зійдуться у ринзі з "Командою Росії". Матчева зустріч проходитиме у Волгограді в рамках шостого туру змагань Всесвітньої серії боксу.

До матчу з "Командою Росії" професіональний боксерський клуб "Українські отамани" підходить у статусі одного з лідерів підгрупи "А". За результатами попередніх проведених поєдинків наша команда посідає друге місце у підгрупі "А". В п’яти стартових турах «Українські отамани» здобули тринадцять залікових балів. В той час наші майбутні суперники, "Команда Росії", посідає третє місце підгрупи з дев’ятьма заліковими балами.

В останньому турі змагань WSB "Українські отамани" перемогли на виїзді "Алжирських пустельних яструбів" з рахунком 3:2. Перемогу також святкувала й "Команда Росії". Тижнем раніше росіяни розбили "Британських левових сердець"  з рахунком 5:0.

— Попереду нас очікує дуже непростий та в той самий час надзвичайно принциповий для обох команд поєдинок. Коли в ринзі зустрічаються українська та російська школи боксу, які на сьогоднішній день є одними з найсильніших у світі, — це завжди цікаво! Тому від найближчої матчевої зустрічі я очікую безкомпромісних двобоїв, — зазначив головний тренер "Українських отаманів" Михайло Мельник. — Єдине я прохаю не спекулювати нашим майбутнім матчем в політичному аспекті. Адже, скажу відверто, це заважає нашим боксерам та тренерам у підготовці. Ми всі чудово розуміємо, яка наразі на нас покладена відповідальність, тому прикладемо усіх зусиль аби порадувати усю Україну хорошими боями та вдалим результатом. Я впевнений у своїх хлопцях, як і вони впевнені у своїх силах, тому їдемо до Росії здобувати залікові бали!".  

"Українські отамани" беруть курс на Волгоград у четвер, 19 лютого, а вже за день, 20 числа, наша команда прийматиме участь у головному перед матчевому заході — офіційній процедурі зважування команд-учасниць матчевого протистояння.

Ексклюзивне право трансляції поєдинків Всесвітньої серії боксу (WSB) на території України належить телеканалу "2+2". Наступна трансляція відбудеться 21 лютого о 19:00 в рамках матчевої зустрічі між "Українськими отаманами" та "Командою Росії".

Нагадаємо, що у складі "Отаманів" у 5-му сезоні ВСБ виступає і тернополянин Віктор Петров, який минулого тижня дебютував у складі команди в Алжирі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook