Про нас
увійти

Тернополянин Василь Вовчанчин став призером чемпіонату України з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 18 02 2015
Тернополянин Василь Вовчанчин став призером чемпіонату України з вільної боротьби

Лише один тернопільський борець вільного стилю Василь Вовчаничин зміг здобути нагороди на перехідному чемпіонаті України до 23 років, який відбувався у Броварах.

Вихованець тренера Олександра Куриляка у ваговій категорії до 97 кілограмів посів третє місце. Лише у напівфіналі Василь програв своєму супернику Григорію Шулепі з Івано-Франківська.

Попередньо Вовчанчин по черзі здолав Дениса Співака з Харкова та Євгена Коваля з Хмельницького. У сутичці за третє місце тернополянин переміг київського борця Сергія Мохорта.

— Ми налаштовувалися лише на перемогу, — розповів тренер Олександр Куриляк. — На жаль, у напівфінальній сутичці мій підопічний не розрахував сили. І одразу ж у першому періоді пропустив технічну дію франківця, яка і стала вирішальною. Та все ж, Василь проявив волю до перемоги у сутичці за третє місце. Програючи з рахунком — 0:4, Вовчанчин дав супернику пройти у свою ногу. І вже з невигідного становища здійснив контратаку, яку судді оцінили одразу у чотири бали. Саме ця технічна дія вивела Василя Вовчанчина на п’єдестал пошани.

Інші тернопільські борці не змогли пробитися у медальну зону. Як завжди, визнані, на їх думку, тренери, знайшли у своє виправдання досить вагомі причини поразок своїх спортсменів.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook