Про нас
увійти

Чиновники з міністерства молоді та спорту знищили єдиний вид спорту, який створили в Україні

категорія: Єдиноборства | дата: 13 02 2015
Чиновники з міністерства молоді та спорту знищили єдиний вид спорту, який створили в Україні

Міністерство молоді та спорту України анулювало Всеукраїнській федерації фрі-файту та контактних єдиноборств статус "національної", а саме єдиноборство перестало бути офіційним видом спорту.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив президент федерації та творець фрі-файту Андрій Старовойт.

"Ось так от друзі, а ви кажете демократія, жити стало краще, жити стало веселіше ... Хто то говорить, що це необхідний етап щоб очиститися і перетворитися ... А я скажу, що з таким перетворенням ми під Френкельштейна перетворюємося!, — написав Андрій Старовойт. — Не подумайте, що це крик душі чи я скаржуся ... Ні, просто ділюся інформацією.

14 років життя, пройти всі етапи становлення. Від маленького спортивного клубу, що знаходиться в напівзруйнованому дитячому садку сел. Коцюбинське до національної Федерації України ... І ось так от ... легким розчерком пера, черговий функціонер мінспорту позбавляє статусу "національної" федерацію Фрі-файту та контактних єдиноборств, а фрі-файт виду спорту. І це після того, як це єдиний вид спорту створений в Україні, і зараз в чемпіонатах світу по якому беруть участь понад сорок країн. Після того як він є в основі підготовки спецпідрозділів України. Після того, що зараз сотні спортсменів Федерації несуть службу в армії України і йшли на цю службу будучи майстрами спорту та заслуженими тренерами України виявляється не потрібного спорту ...

Мені соромно ... Соромно, що я дав життя спорту який не потрібен в моїй країні ... Соромно, що тисячі хлопчаків які йшли поруч зі мною всі ці роки виявляється займалися невідомо чим ... Тому як великий експерт бойових мистецтв і знавець видів спорту, нинішній міністр, вирішив, що виявляється таки фрі-файт не вид спорту ... І Вікіпедія таки бреше, і в усьому світі виявляється невідомо чим займаються, і тільки він може вирішувати, що є спорт, а що ні. Але ще більше мені буде соромно, якщо я не зможу їх захистити і відстояти.

Дорогі друзі, спортсмени, тренери. Всім хто мене знає, або хоча б не байдужий до подій в Україні. Звертаюся до вас, мої дорогі. Прийшов час сказати "шановним" пройдисвітам в провладних кабінетах, що саме вони знаходяться на службі у народу, а ніяк не навпаки. Тому прошу:

1) Максимально репост даного звернення.

2) Усім, хто не байдужий і готовий до дії пишіть до мене в личку для узгодження дій.

Пам'ятайте ворог не дрімає!

"Справжній доля вільних — стати вождями для шляхетних!".

Зауважимо, що у Тернопільській області фрі-файт представлений спортивним клубом "Характерник", який очолює відомий тепер "кіборг" "Гатило" Валерій Чоботар. Ще один із потужних осередків є у Чорткові, де головним тренером є Григорій Никифорець, а засновником ще один воїн Добровольчого Українського Корпусу Сергій Гусак.

Також нагадаємо, що тернопільська олімпійська чемпіонка, а заодно дружина "свободівця" Олексія Кайди Олена Підгрушна — заступник міністра молоді та спорту. У відомстві вона відповідає якраз за неолімпійські види спорту.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook