Тернополяни стали призерами "Кубка Олійника"

категорія: Єдиноборства | дата: 15 03 2012
Тернополяни стали призерами

Відкритий турнір з греко-римської боротьби "Кубок Олійника" на призи "Школи боротьби" серед кадетів та юнаків проходив в Києві протягом 9-11 березня.

Учасниками турніру стали 700 дітей з України. Крім того, виступили збірні команди Узбекистану, Білорусії, Угорщини, Росії та Москви. Успішний виступ на змаганнях показали вихованці Тернопільської КЗ !ДЮСШ з греко-римської боротьби".

Так. у своїх вагових категоріях Артем Бєлокурський (85 кг.) та Віктор Заоборний (38 кг.) посіли перші місця, Алексу Паласюку (46 кг.) дісталося третє місце. Команду м. Тернополя готували тренери-викладачі КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" Петров Є.П., Лучанко В.В., та заслужений тренер України Телебан А.М., повідомили у міській раді Тернополя.

Відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений В’ячеславу Олійнику — першому олімпійському чемпіону незалежної України, Почесному громадянину міста Тернополя.