Про нас
увійти

У тернополян — медалі юніорського чемпіонату України з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 17 12 2014
У тернополян — медалі юніорського чемпіонату України з боксу

Одну срібну і три бронзових медалей завоювали юні боксери з Тернопілля на чемпіонаті України. За словами тренера, очікування від виступу були більшими, але декому завадили суддівські помилки. Після важкого сезону на боксерів чекають канікули.

Четверо тернопільських боксерів спортклубів "Поєдинок" та "Шкіряна рукавичка" стали призерами чемпіонату України серед юніорів.

Такі змагання серед 14-15-річних спортсменів відбувалися минулого тижня у Львові. Тернопілля у сусідньому обласному центрі представили 10 боксерів — по 5 з кожного із клубів "Поєдинок" та "Шкіряна рукавичка".

Друге місце на чемпіонаті України дісталося Ігорю Будзінському. Хлопець провів 4 поєдинки і поступився лише у фіналі.

— Довелося боксувати із достойними опонентами, — каже Ігор Будзінський. — У фінальному поєдинку дещо не вистачило витривалості. Тож на тренуваннях буду працювати, щоб наступного разу перемогти.

Бронзовими призерами чемпіонату стали Захар Степанов, Олександр Пиндус та Павло Гавриляк. На жаль, не потрапили у призові місця ще шестеро тернопільських спортсменів — Ростислав Фірман, Олександр Ковбасюк, Владислав Балик, Олександр Ямлюк, Юрій Оленчук та Юрій Ільїнов.

— Хотілося здобути хоча б одну золоту медаль на змаганнях такого рівня. — каже тренер спортклубу "Шкіряна рукавичка" Руслан Фірман. — Хоча усі без вийнятку боксери старалися показати максимальний результат. Декому не пощастило із суперником, а комусь виграти завадили судді. На Всеукраїнському рівні спортсмени з невеликих міст мають бути на голову сильнішими за своїх опонентів з Києва чи Львова, щоб в жодного судді не виникало сумнівів щодо перемоги.

Наразі тернопільські спортсмени завершили змагальний сезон і отримають відпочинок.

— Будемо готуватися до турнірів у наступному році, — додає Руслан Фірман. — Для декого з наших бійців новий сезон розпочнеться швидше, адже вони поїдуть на тренувальні збори зі збірною України у своїх вікових групах.

Додамо, що готували наших спортсменів до змагань тренери Руслан Фірман, Роман Діткун та Олександр Дульнєв. Суттєво допомогли юним тернополянам із виїздом на змагання віце-президент Федерації боксу Тернопілля Євген Степанов, президент спортклубу "Шкіряна рукавичка" Ігор Марцинковський та директор ОДЮСШ "Спартак" Сергій Цимбал.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook