Про нас
увійти

Кікбоксери-початківці взяли участь у чемпіонаті області

категорія: Єдиноборства | дата: 16 12 2014
Кікбоксери-початківці взяли участь у чемпіонаті області

13 грудня в приміщенні спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (РИНГ) відбувся чемпіонат Тернопільської області з кікбоксінгу (версія WPKA) серед початківців, присвячений Дню Святого Миколая, організований Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" (директор Ванжура В.Я.) та ТМГО "СОК "Тернопіль" (голова Колесник С.Є.). Про це повідомили  в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В змаганнях взяли участь 34 спортсмени-початківці, які займаються кікбоксінгом менше шести місяців та виявили бажання спробувати свої сили на рингу. Для початківців спортсмени-першорозрядники та кандидати в майстри спорту з кікбоксінгу, чемпіони України 2014 року — Максим Слівінський і Максим Вербовецький — продемонстрували показові бої.

Наймолодшим — Захару Волошину та Дмитру Семенині — виповнилося лише по шість років, та були початківці і серед дорослих. І найменші і найстарші учасники проявили наполегливість та волю до перемоги.

За результатами змагань перші місця посіли 14 спортсменів; другі місця здобули 14 спортсменів; треті місця завоювали 6 спортсменів.

Призери були нагороджені грамотами і медалями. Всі учасники змагань отримали відзнаки за участь, солодкі призи та дитячі іграшки.

Вперше на змаганнях до суддівства були залучені судді-початківці — це кікбоксери — чемпіони і призери чемпіонатів та кубків України з кікбоксінгу, вихованці спортклубу "Тернопіль" і ДЮСШ "Спартак" Артур Плекан, Тарас Саянчук, Володимир Лазорчин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook