Про нас
увійти

Німецький Святий Миколай обдарував збаразьких борців

категорія: Єдиноборства | дата: 12 12 2014
Німецький Святий Миколай обдарував збаразьких борців

Юні збаразькі борці вчергове побували на традиційному Міжнародному турнірі, присвяченому Дню Святого Миколая, який відбувся 4-8 грудня у німецькому місті Люккенвальде.

Наша команда, що складалась із 10 спортсменів, мала нагоду провести учбово-тренувальні збори спільно з друзями з клубу "Люккенвальде", а також збагатити свій світогляд під час цікавих екскурсій, весело відпочити в аквапарку, відвідати торгово-розважальний центр в Потсдамі.
У змаганнях брали участь 118 учасників з 19 команд, з яких дві з Росії, одна з українського Збаража, решта — з Польщі та німецьких клубів.

Приємно, що команда Збаразького ФСК "Чемпіон" вийшла у призери, зайнявши друге місце, уступивши лише господарям змагань, сильному клубу "Люккенвальде". На третьому місці — одна з російських команд, на четвертому — німецька і п’яте теж виборов один з російських клубів.
Змагання проводилось серед старших і молодших юнаків.

В особистому заліку серед молодших юнаків чемпіоном став Назар Григоряк (категорія 25 кг), "золото" також здобули Юрій Вовк (31 кг) та Андрій Ткач (34 кг). На п’ятих місцях — Віталій Адамович (34 кг) та Вадим Крупський (38 кг).

Серед старших юнаків чемпіонство вибороли Андрій Ткач (34 кг), який змагався в обох вікових категоріях, та Олександр Бебко (42 кг).

Срібну медаль здобув Андрій Жезняк (34 кг), а бронзову — Олег Ключка (38 кг). Кращим борцем турніру серед молодших юнаків визнаний Юрій Вовк, а серед старших — Олександр Бебко.

Незвичайну, але дуже поважну нагороду отримав і президент, тренер ФСК "Чемпіон" Петро Король. Під час відкриття турніру йому вручили Срібну відзнаку Бранденбурзької землі за вагомий багаторічний вклад у розвиток юнацького спорту, зокрема вільної боротьби, на німецьких теренах, у міжнародне співробітництво у галузі виховання молодого покоління.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook