Тернополяни стали срібними призерами чемпіонату Європи з фрі-файту

категорія: Єдиноборства | дата: 11 12 2014

У Баку провели відкриту європейську першість з фрі-файту серед юнаків та юніорів у розділі "limited-fight".

В рамках  турніру змогли виступити майже триста юних спортсменів із 31 країни. За інформацією СКУ, українці вибороли на цих змаганнях 12 нагород та посіли 2 загальнокомандне місце. Першими ж тут стали представники Індії, на третьому місці — росіяни.

Дві срібних медалі завоювали на чемпіонаті Європи і представники Тернопілля — вихованці спортивного клубу "Характерник". Так, у ваговій категорії 32 кг срібним призером став тернополянин Сергій Угрин, якого тренує Олександр Долішний. А ще одну срібну нагороду для медальної скарбнички області здобув Євген Оберман із Чорткова, якого  готував Григорій Никифорець.