Про нас
увійти

У Збаражі відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 08 12 2014
У Збаражі відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби

Сімдесят п’ять спортсменів мали нагоду випробувати свої сили у відкритому чемпіонаті Збаразького району з вільної боротьби серед юнаків і початківців, який відбувся 2 грудня у приміщенні спортзалу ЗОШ №1.

Разом із вихованцями Доброводівської та Збаразької ДЮСШ, Збаразького ФСК "Чемпіон" (тренери Петро та Євген Королі) у змаганнях взяли участь юні борці із Підволочиська.
Незважаючи на те, що змагання лише районного масштабу, проте боротьба велась безкомпромісна, на повну силу, й супроводжувалась неабиякими емоціями як зі сторони болільників, так і самих спортсменів і їхніх тренерів та батьків.

В одному з поєдинків навіть трапився прикрий випадок — Олександр Михальський травмував ногу, яку лікарям довелось загіпсувати. Таким чином збаразька команда на змаганнях у Німеччині не дорахується одного з найсильніших спортсменів.

За підсумками змагань збаражани розподілили нагороди таким чином:

серед молодшої вікової групи у категорії 24 кг чемпіоном став Богдан Федчишин, друге місце посів Влад Хариш, третє — Влад Левандовський. У категорії 26 кг "золото" здобув Назар Григоряк, "срібло" — Тимофій Радібов, у категорії 29 кг перше місце виборов Антон Солонинка, друге — Ігор Рибчак, третє — Назар Шпиця. У старшій віковій групі у категорії 29 кг переможцем став  Роман Ятищук, другим — Дмитро Кушнір, третім — Андрій Бобрик, у категорії 32 кг переможцем став Юрій Вовк, другим — Богдан Бастюк, третім — Олександр Мельник.

Серед новачків у категорії 32 кг призові місця розподілили між собою Максим Шпак (І), Арсен Цар (ІІ), Влад Різничок (ІІІ).

Чемпіоном у категорії 35 кг став Андрій Ткач, "срібло" у Андрія Жезняка, "бронза" — Антона Семенчука.

Ключка Олег здобув першість у категорії 38 кг, в цій же категорії друге і третє місце відповідно Вадим Крупський та Вадим Остапенко.

У категорії 47 кг першим став Олександр Бебко, другим Володимир Бондаренко. Трійка призерів у категорії 50 кг: Влад Пожогін (І), Кушнір Наталя (ІІ), Андрій Боднар (ІІІ).

У категорії 58 кг перше місце має Максим Безпалько, друге — Максим Бурчаков, третє — Анатолій Бондаренко. П’єдестал пошани у категорії 76 кг посіли Андрій Хариш (І), Олександр Михальський (ІІ), Володимир Михайловський (ІІІ).

У змаганнях брали участь четверо дівчат. У категорії 58 кг "золото" здобула Іванка Домбик, "срібло" — Мар’яна Козак. У категорії 34 кг перше місце дісталось наймолодшій дівчинці четвертокласниці Насті Михальській.

— Займаюсь лише пару місяців, — зізналась Настя, — але мені дуже тут подобається. Відчуваю підтримку з боку хлопців. Багато людей мене переконували, що цей спорт не для дівчат, але я знаю борчинь, які дуже тендітно гарно виглядають, незважаючи на те, що сильні. До того ж я прагну, як і мій брат Олександр, досягнути багато успіхів і побачити різні країни.

За матеріалами Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook