Тернопільський фрі-файтер Тарас Піхуник переміг на турнірі з бойових мистецтв у Китаї

категорія: Єдиноборства | дата: 05 03 2012

2-3 березня в столиці Китаю Пекіні відбувся турнір з бойових мистецтв. В рамках цього турніру проходила матчева зустріч Україна-Росія-Китай.

Кожна країна виставила найкращих своїх спортсменів, Україну представляла Міжнародна федерація фрі-файту,та школа "Пересвіт" на чолі з президентом федерації Андрієм Петровичем Старовойтом.

У склад збірної команди України входив представник Тернопільської обласної федерації фрі-файту, майстер спорту України з фрі-файту Тарас Піхуник, який здобув блискучу перемогу нокаутом в 1 раунді поєдинку. Ще одну перемогу нокаутом приніс Павло Куліш, представник Київщини. Слід зазначити, що вперше в історії України наші спортсмени здобули таку переконливу перемогу саме у змішаних єдиноборствах у світового лідера бойових мистецтв — Китаю.

А що стосується Тернопільської області, то минулого тижня наша збірна зайняла 2 місце на Кубку України по фрі-файту, повторивши минулорічний успіх. Наш календар виступів дуже щільний, адже 9 березня на гірськолижному курорті "Буковель" відбудеться фінал чемпіонату України з фрі-файту у девізіоні "еліта", де четвірки найкращих спортсменів України будуть змагатися за пояс Чемпіона. Тернопільщину будуть представляти у ваговій категорії до 69 кілограм Єдуард Богачук,у ваговій до 74 кілограм Олександр Долішній, і 79 кілограм Тарас Піхуник та Роман Ільяшенко.

А 21 квітня місто зустрічатиме кращих бійців з Польщі, Молдови, Румунії і Білорусії на першому у Тернополі міжнародному турнірі з вільного бою "Битва за Честь". Тож побажаємо нашим бійцям і надалі утримувати лідируючі позиції у все більш популярному спорті!