Про нас
увійти

Тернопільські боксери тріумфують у сусідніх регіонах

категорія: Єдиноборства | дата: 04 12 2014
Тернопільські боксери тріумфують у сусідніх регіонах

Юні боксери тернопільських спортклубів стали призерами двох турнірів, що проходили у Рівному та Львові.

У Рівному Тернопілля представили боксери зі спортклубів "Медобори" (тренер Віктор Петров), "Шкіряна рукавичка-ОДЮСШ "Спартак" (тренер Руслан Фірман) та "Поєдинок" (тренери Роман Діткун та Олександр Дульнєв). Наші земляки змагалися на Всеукраїнському турнірі пам'яті Анатолія Яндали.

Чемпіоном цих змагань став майстер спорту міжнародного класу з боксу тернополянин Віктор Петров-молодший. Срібними призерами стали Ростислав Фірман, Ігор Будзінський та Юрій Оленчук. А бронзу з Рівного привіз наш Тарас Цибульський.

А наприкінці листопада шестеро вихованців "Шкіряної рукавички" та "Поєдинку" вирушили до Львова, де змагалися на "Кубку Шувару" серед 12-13-річних боксерів. Троє з них стали призерами цього турніру.

Перемогу у ваговій категорії 32 кг отримав Назар Кордупель. Третіми у Львові були Тарас Дурдела (вагова категорія 59 кг) та Андрій Бачинський (вагова категорія 46 кг).

Ці змагання стали заключним етапом підготовки наших юних боксерів до юніорського чемпіонату України, який проходитиме вже цього тижня. Честь Тернопілля на цих змаганнях захищатимуть 12 спортсменів.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook