Про нас
увійти

У Тернополі відбувся Міжнародний турнір із греко-римської боротьби, присвячений пам`яті відомого тренера

категорія: Єдиноборства | дата: 27 11 2014
У Тернополі відбувся Міжнародний турнір із греко-римської боротьби, присвячений пам`яті відомого тренера

Представники десяти областей України взяли участь у ІІ Міжнародному турнірі із греко-римської боротьби на призи Тернопільської міської ради, присвяченому пам’яті тренера, майстра спорту Радянського Союзу Петра Шулька, який відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Поєдинок організували вже вдруге, вперше турнір пам’яті відомого тренера провели у 2013 році.

Привітав учасників поєдинку  віце-президент "Федерації  греко-римської боротьби Тернопільщини", заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра.

— Турнір, присвячений пам`яті тренера, який дав путівку у великий спорт не одному десятку обдарованих борців, — зазначив Леонід Олексійович. — Серед його вихованців — призери всеукраїнських та міжнародних турнірів. Він виховував не лише спортсменів, а насамперед здорових, сильних  тілом і духом свідомих громадян. Зараз багато з них в лавах Збройних Сил України, в міліції. Він приніс велику користь нашому місту і всій країні, тому пам`ять про нього житиме вічно.

Лише найкращі спогади про Петро Шулька у його друзів і колег.

— Петро Іванович  був найкращим у категорії важковаговиків у  Тернополі, — згадує майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Анатолій Міхеєв. — Багато років він був членом національної збірної, вигравав чемпіонати України, був призером  СРСР. В складі збірної області вигравав на турнірах  у Німеччині, Фінляндії, Білорусі, Росії, Грузії. У мене про нього залишилися  тільки найкращі спогади. Ми разом працювали, тренувалися, дружили. Два десятки років — пліч-о пліч. Але він навіть не дожив до 50…

Згідно з результатами поєдинку, переможцями стали:

Вагова категорія до 59 кг: Саія Міраб, м. Луцьк

Вагова категорія до 66 кг: Деркач Олександр, м. Запоріжжя

Вагова категорія до 71 кг: Юсіфзаде, м. Львів

Вагова категорія до 75 кг: Петришин Ігор, Молдова

Вагова категорія до 80 кг: Горпінченко Вадим, Вінниця

Вагова категорія до 85 кг: Тулаков Назар, м. Тернопіль

Вагова категорія до 98  кг: Ярема Максим, м. Львів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook