Про нас
увійти

На міжнародному турнірі з вільної боротьби спортсмени зі Збаража — другі

категорія: Єдиноборства | дата: 24 11 2014
На міжнародному турнірі з вільної боротьби спортсмени зі Збаража — другі

Друге командне місце здобула збірна ФСТ "Чемпіон" на І Міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті Вітка Процяка і Патріка Жиманчика, який відбувся 14-15 листопада в польському місті Намислув Опольського воєводства.

Шестеро із семи членів нашої команди здобули призові місця і один — п’яте.

Зокрема, в особистому заліку "золото" вибороли Андрій Ткач (вагова категорія 35кг) та Олег Ключка (38 кг). Срібними призерами у своїх вагових категоріях стали Юрій Вовк (32 кг), Андрій Жезняк (35 кг), Олександр Бебко (42 кг), Олександр Михальський (69 кг). Вадиму Крупському (категорія 38 кг) дісталось п’яте місце.

Кращим борцем турніру був визнаний Андрій Ткач.

Варто відзначити, що серед 19 команд Україну представляв лише збаразький ФСК "Чемпіон" (тренери Петро та Євген Королі). Решта із 110 учасників змагань — спортсмени клубів Польщі та Німеччини.

Перед турніром збаражани мали змогу потренуватися у Жешуві спільно з борцями місцевого клубу.

— Цікаво і те, що наші борці, — відзначив президент клубу "Чемпіон" Петро Король, − мали нагоду зустрітись на килимі з колишніми вихованцями нашого клубу Олександром Петровським та Василем Шпаком, які навчаються зараз в Жешувському університеті і продовжують займатися боротьбою.

Захопливими були і екскурсії Немислувом, знайомство з його важливими історичними місцями.
Загалом, нашу команду приймали дуже сердечно, гостинно, господарі забезпечили нас чудовим харчуванням та проживанням в комфортних умовах. Поляки щиро цікавилися ситуацією в Україні та висловлювали нам свою підтримку. До речі, представники нашого клубу відвідали Намислув вдруге, перший раз це було 25 років тому.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook