На "Кубку Довбуша" у борців з Тернополя — п’ять медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 15 10 2014
На

Три срібних та дві бронзових медалі здобули вихованці Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби на VII Міжнародному юнацькому турнірі "Кубок Довбуша", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі відкриті всеукраїнські змагання відбулись у Стрию і участь у них взяли понад двісті спортсменів з різних регіонів України, а також зі Словаччини, Молдови та Болгарії.

Серед тернопільських борців, які виступали на турнірі, у своїх вагових категоріях срібними призерами стали Володимир Войтович (ЗОШ № 26), Тарас Хоменко (ЗОШ № 24), Олег Дикий (ЗОШ № 11), бронзові медалі завоювали представники ЗОШ № 24 Іван Жмурко та Степан Жмурко.

Готували призерів тренери, майстри спорту України Євген Петров, Борис Савків та Ігор Соколовський.