Тернопільські кікбоксери привезли медалі з відкритої першості Чернівецької області

категорія: Єдиноборства | дата: 17 09 2014

14 вересня в Чернівцях відбулась відкрита першість Чернівецької області з кікбоксингу. Участь у змаганнях приняло понад 50 спортсменів з 3 областей України.

Честь Тернополя відстоювали молоді спортсмени СК "Тернопіль" (Ринг) Сливінський Максим (31кг) та Вербовецький Максим (вагова категорія41кг).

Спортсмени змагались у розділі лоу кік. Більш досвідчений Сливінский Максим, здобувши 2 перемоги, виборов перше місце. У фінальному поєдинку він уже у першому раунді відправив свого суперника з Чернівців в нокаут влучним ударом ноги.

Максим Вербовецький у ваговій категорії 41 кг виборов друге місце, показавши один кращих поєдинків в кар'єрі. І лише в кінцівці фінального поєдинку він поступився більше досвідченому супернику з Чернівців.

Спортсмени тренуються під керівництвом Антошківа В.І та Кріля І.М.