Тернопільські борці вибороли п’ять призових місць на чемпіонаті України

категорія: Єдиноборства | дата: 14 02 2012

У Березному, що на Рівненщині нещодавно відбувся чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби серед юнаків 1995-1996 р.н. У змаганнях взяли участь 150 юнаків з 11 областей України.

Збірну команду тернопільської області представляли вихованці комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби" , які вибороли 5 призових місць.
У ваговій категорії до 42 кг. І місце посів учень тернопільської ЗОШ № 16 — Олександр Гулька. У категорії до 85 кг. І місце посів учень тернопільської ЗОШ № 16 Артем Бєлокурський. У категорії 76 кг. учень тернопільської ЗОШ № 7 Святослав Бідула посів ІІ місце.

Третіми були тернопільські борці: у категорії 46 кг. учень тернопільської ЗОШ № 21 Алекс Паласюк, у категорії 58 кг. - учень Тернопільської класичної гімназії Олександр Летун.

У командному заліку збірна нашої області посіла ІІІ загальнокомандне місце, поступившись борцям з Закарпатської (ІІ м.) та Рівненської областей (І м.).

Тренують спортсменів Заслужені тренери України Телебан А.М., Лосєв А.Л. та майстер спорту України Лучанко В.В.

Джерело: Тернопільська ОДА