Тернопільський борець Андрій Антонюк виступить на чемпіонаті Світу
![Тернопільський борець Андрій Антонюк виступить на чемпіонаті Світу](http://sports.te.ua/upload/news/d68ef83839a4f4ed591ba1c1b445cebe53d74864a43d5.jpg)
Тернополянин Андрій Антонюк став переможцем контрольного поєдинку за участь у чемпіонаті Світу з греко-римської боротьби серед юніорів і, відповідно, виборов путівку на ці престижні змагання, які 5 серпня розпочнуться в столиці Хорватії місті Загребі, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Через відновні заходи після участі у чемпіонаті Європи в польському місті Катовіце, де наш земляк посів п’яте місце, тренерська рада звільнила його від участі у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Ворка, який цього року став відбірковим на світову першість. Тому вибороти право участі у чемпіонаті Світу Андрієві було дозволено на контрольній зустрічі з харків’янином Ярославом Фільчаковим — переможцем змагань у Тернополі у ваговій категорії 74 кг — на заключному навчально-тренувальному зборі в Києві.
Як повідомив тренер тернополянина Андрій Телебан, поєдинок Андрія Антонюка та Ярослава Фільчакова завершився за дві хвилини бою перемогою нашого земляка з рахунком 8:0. Таким чином, представляти Україну на чемпіонаті Світу з греко-римської боротьби у Хорватії у ваговій категорії до 74 кілограмів буде Майстер спорту України міжнародного класу Андрій Антонюк. Спортсмен є вихованцем Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби та представником обласної ШВСМ. Займається під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Телебана та Віталія Ліщинського.