Про нас
увійти

Тернополян запрошують на відкриті тренування з тайського боксу (ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 03 07 2014
Тернополян запрошують на відкриті тренування з тайського боксу (ВІДЕО)

Уже традиційно щонайменше раз у тиждень члени Тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл" та тернопільський клуб "Агресор" проводять відкрите тренування з тайського боксу в парку "Національного відродження". Тренування включають у себе біг, відпрацювання ударів та покращення техніки ведення поєдинку.

— Таким чином ми прагнемо пропагувати серед тернопільців здоровий спосіб життя і, звичайно, наш вид спорту, — розповів тренер клубу "Агресор" Володимир Масик. — Люди досить позитивно реагують на нашу ініціятиву. Молодші підходять, питають, а старші просто з цікавістю спостерігають. У такий спосіб всього за кілька тренувань наша чисельність збільшується.

Слід наголосити, що з "соколятами" займається талановитий тренер, що виховав вже багато атлетів, які можуть постояти не тільки за себе. Особливим є те, що на відкриті тренування може прийти та спробувати свої сили кожен охочий.

Варто додати, що тренування будуть проводитися щосуботи з 12 липня (збір біля літака). З собою потрібно мати: шорти, футболку, бинти, рукавиці, капу. Зазначимо, що тайський бокс — це бойове мистецтво, яке найбільш наближене до реального вуличного поєдинку.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook