Про нас
увійти

Наймолодшим тернопільським дзюдоїстам присвоєно ІІ юнацький розряд

категорія: Єдиноборства | дата: 13 06 2014
Наймолодшим тернопільським дзюдоїстам присвоєно ІІ юнацький розряд

Контрольно-перевідні нормативи здавали вихованці початкової підготовки групи із дзюдо, яка діє в Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивної школи, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбувся захід на базі Центру східних єдиноборств. Юні дзюдоїсти мали змогу продемонструвати бойові вміння та навички, які вони встигли опанувати за перший рік занять.

Здачу нормативів провели у цікавій ігровій формі, і входили до неї розминка, вправи у парах та у групі. Проводив захід тренер із дзюдо Віталій Гнатишин. Майстерність юних спортсменів оцінювали судді: тренер Ольга Якимцьо, тренер і директор обласної дитячо-юнацької школи Василь Куземчак.

Після закінчення випробувань усім учасникам було присвоєно ІІ юнацький розряд (розряд 5Q), що наблизив їх до здобуття жовтого поясу. Юних дзюдоїстів нагородили медалями та грамотами, а найвправніших — особливими відзнаками. Отже, серед молодших учасників групи судді відзначили Вікторію Бабій, Влада Фільварочного та Віталія Чорняка. Серед старших учасників — Тараса Чорноуса, Юлію Паніну та Мирослава Чорноуса. А найвправнішими на змаганнях виявились Надія Созанська, Влад Бидловський та Юрій Свіщевський.

Відділення дзюдо обласної дитячо-юнацької спортивної школи відкрилось у 2012 році, і займаються там школярі як юного, так і старшого віку, а також студенти. Заняття проводяться у Центрі східних єдиноборств, що розміщується у приміщенні гуртожитку № 5 Тернопільського Національного економічного університету (вул. Львівська, 9), та у ЗОШ №14.

— Попри те, що відділення існує лише два роки, його вихованці роблять перші успіхи — це чотири призових місця у відкритих обласних змаганнях, а саме дві срібних та дві бронзових нагороди, — розповідає тренер Віталій Гнатишин. — Метою відділення є підготовка гідного Олімпійського резерву із дзюдо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook