Про нас
увійти

Тернопільські спортсмени поїдуть на чемпіонат Європи з панкратіону

категорія: Єдиноборства | дата: 26 05 2014
Тернопільські спортсмени поїдуть на чемпіонат Європи з панкратіону

Відразу дві національні першості з панкратіону — чемпіонат України серед юнаків та кубок України серед дорослих — відбулись у Броварах, що на Київщині, повідомили  в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях, які тривали впродовж трьох днів, взяли понад 600 спортсменів із 15 областей. В обох турнірах спортсмени змагалися у таких розділах панкратіону як "традішн", "греплінг" та "фул-традішн". Особливого статусу та ваги змаганням додав той факт, що за їхніми результатами буде сформовано національну збірну команду України, яка візьме участь в найближчому чемпіонаті Європи.

У розділі "греплінг" чемпіоном України став представник Тернопільської федерації панкратіону Мар’ян Садівник, а його колеги по команді Ілля Гасюк, Станіслав Свистунов та Віктор Чирський здобули звання бронзових призерів змагань. Також бронзові медалі вибороли Сергій Кіналь і Данило Гриців у розділі "панкратіон".

Таким чином, чотири тернопільських спортсмени — Андрій Лісевич, Олег Гуменюк, Сергій Кіналь та Данило Гриців — у складі національної збірної України виступлять у чемпіонаті Європи з панкратіону, який наприкінці червня відбудеться в Румунії.

Додамо, що розділ панкратіону "традішн" — це розділ, де використовуються як ударна техніка, так і техніка боротьби, але з обмеженням контакту, і насамперед це стосується ударів в голову. Загалом, застосовується вся техніка ударів, прийомів та кидків. "Греплінг" — це боротьба з використанням больових та задушливих прийомів у положенні партеру та у стійці. І, нарешті, "фул-традішн" — це поєдинки з повним контактом та технікою боротьби, можна сказати, що це любительська версія ММА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook