Про нас
увійти

Тернопільські боксери здобули медалі шкільного чемпіонату України

категорія: Єдиноборства | дата: 16 05 2014
Тернопільські боксери здобули медалі шкільного чемпіонату України

Перші кроки до майбутніх гучних перемог роблять юні боксери з Тернопілля. На чемпіонаті України серед школярів тернополянам вдалося заробити три бронзові нагороди. Хлопці кажуть, що битися доводилося навіть з чемпіонами Європи.

Юрій Ільїнов, Анатолій Ходинь та Владислав Балик стали призерами чемпіонату України з боксу серед школярів.

Наші юні "клички" тренуються у трьох різних спортклубах та представляють обласну спорт школу "Спартак". У Рівному, де минулого тижня завершився чемпіонат, за словами боксерів було важко.

— Цим видом спорту я займаюся лише рік, — каже представник спортклубу "Шкіряна рукавичка" Юрій Ільїнов. — На чемпіонаті України я провів кілька боїв. Найважче, звісно ж, було у півфіналі. Тоді мені довелося протистояти чемпіону Європи з боксу. Його більший досвід не дозволив мені перемогти. Втім, я не засмучуюся, адже медаль вибороти вдалося. Попереду ще чимало змагань тож сподіваюся підготуватися ще краще.

 Важко у півфіналі було і нашому Анатолію Ходиню. Юний боксер займається у спортклубі "Медобори", що у Микулинцях. А тренує його Віктор Петров-старший.

— Провів два поєдинки, — пригадує Анатолій Ходинь. — У першому вдалося здобути впевнену перемогу. А от другий бій, на жаль, завершився поразкою. Дуже важко було боксувати у півфіналі. Я провів на ринзі зі своїм опонентом усі три раунди. Та судді віддали перевагу саме йому.

 Тричі на ринг піднімався вихованець тренерів Олександра Дульнєва та Романа Діткуна (спортклуб "Поєдинок") — Владислав Балик.

— Складно було відбоксувати три поєдинки, — каже боксер. — Два перші бої я ще виграв. А от на третій, мабуть, не вистачило витривалості. Я не встиг відновитися, а тому програв. Проте поступився лише майбутньому чемпіону України.

 Додамо, що загалом Тернопілля на чемпіонаті України з боксу серед школярів представили 8 боксерів. П'яті місця посіли: Роман Фірман, Сергій Хоркавий, Тарас Дурдела, Олександр Ямнюк та Вадим Гаврилюк. Підтримку боксерам на чемпіонаті України надала Федерація боксу та кікбоксингу Тернопілля та віце-президент Федерації Євген Степанов.

За матеріалами 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook