Про нас
увійти

Збаразькі борці збирають медалі по усьому світу

категорія: Єдиноборства | дата: 25 04 2014
Збаразькі борці збирають медалі по усьому світу

Місцеві борці з клубу "Чемпіон" нещодавно повернулися з Німеччини, де проходив Міжнародний турнір, який за рівнем можна вважати своєрідним малим чемпіонатом Європи.

У змаганнях брали участь збірні команди таких держав, як Росія, Дагестан, Франція, Угорщина, Німеччина, Польща. Загалом до міста Люккенвальде з’їхались представники дванадцяти країн.

Призове місце вдалось вибороти лише одному представнику збаразької команди — Олександру Вишняку, який у ваговій категорії 54 кг отримав "бронзу". П’яте місце здобув наш земляк Олександр Петровський (категорія 76 кг).

Набагато урожайнішим на медалі для наших борців видався Всеукраїнський турнір ім. майстра спорту з вільної боротьби В.Геращенка, який відбувся у Тернополі 18 квітня і зібрав сотню учасників.

Чемпіонами стали Володимир Михайловський (66 кг), Олег Павлишин (35 кг), Олександр Михальський (73 кг).

"Срібло" здобули Андрій Ткач (32 кг), Андрій Жезняк (35 кг), Роман Михайловський (73 кг).

Бронзові медалі на цей раз дістались Олександру Бебку (38 кг), Тарасу Сукару (53 кг), Ярославу Дживаку (66 кг), Назару Борсуку (85 кг).

На разі спортсмени готуються до чергових перемог на змаганнях в Одесі, Львові, Литві. Турнір з вільної боротьби відбудеться і в Збаражі — 22-25 травня наш райцентр зустрічатиме багатьох закордонних друзів на традиційний 11-ий Міжнародний турнір, присвячений пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка.

За матеріалами Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook