Про нас
увійти

Збаразькі борці перемогли усіх на міжнародному турнірі у Польщі

категорія: Єдиноборства | дата: 07 04 2014
Збаразькі борці перемогли усіх на міжнародному турнірі у Польщі

Перше загальнокомандне місце завоювали збаражани на ІХ Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків 1999 р.н. і молодших на кубок Мазовше, який відбувся 28-30 березня у польському місті Тересін.

У престижних змаганнях взяли участь 168 учасників із 23 команд країн Росії, Білорусії, Словаччини, Литви, Німеччини, України (Збараж, Львів, Хмельницький).

Наші земляки — вихованці збаразького фізкультурно-спортивного клубу "Чемпіон" (тренери Петро та Євген Королі) в особистому заліку здобули два "золота", два "срібла" та п’ять бронзових нагород.

Зокрема чемпіонами стали Андрій Ткач (вагова категорія 32кг), Олександр Вишняк (59 кг). Другі місця у Юрія Вовка (29 кг) та Олега Павлишина (35 кг). Третя сходинка п’єдесталу підкорилась Андрію Жезняку (35 кг), Олександру Бебку (38 кг), Михайлу Храбу (53 кг), Володимиру Михайловському (66 кг), Олександру Михальському (73 кг). П’яті місця зайняли Олександр Сенчишин (27 кг) і Роман Михайловський (66 кг).

Усі призери отримали медалі, грамоти, цінні подарунки.

— Загалом, — відзначив президент клубу "Чемпіон" Петро Король, — турнір пройшов на високому організаційному рівні, за суттєвої підтримки місцевої влади. Це один з найсильніших турнірів у Польщі, а борці з Тересіна традиційно перемагають у чемпіонатах своєї країни серед юнаків і кадетів. Тож не дивно, що на килимі вони створюють неабияку напругу для своїх суперників. Тим не менше атмосфера на змаганнях залишається дружньою. Спортсмени усіх країн підтримують один одного і дивуються тій політичній ситуації, яка склалась між Україною та Росією. І українські, і російські борці, які давно подружилися, сповідують спільні цінності, не збираються розривати добрих товариських стосунків, а навпаки пропагують мир і порозуміння. Ми щиро радіємо, що на цьому турнірі росіяни зайняли почесне друге місце, яким уступили господарів змагань — клуб "Тересін".

У той час, як частина наших борців відстоювала спортивну честь міста і країни за кордоном, інша здобувала медалі у Тернополі, де відбувся відкритий чемпіонат міста серед юніорів.

Перші місця дістались Андрію Харишу (63 кг) та Максиму Безпальку (54 кг), «срібло» у Олександра Лірука (76 кг).

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook