Про нас
увійти

Збірна України з фрі-файту тренувалася у Тернополі

категорія: Єдиноборства | дата: 01 04 2014
Збірна України з фрі-файту тренувалася у Тернополі

Впродовж тижня збірна України з фрі-файту проводила навчально-тренувальні збори у Тернополі.

Спортсмени тренувалися під керівництвом досвідчених тренерів на базі спортклубу "Характерник" та тренажерного залу "Vitamin gym". Для збірної України це перший збір перед літнім чемпіонатом світу з фрі-файту за правилами ММА, що пройде у Лас-Вегасі.

— На зборах зібралися кращі бійці Федерації фрі-файту України, — каже Заслужений тренер України Володимир Шемаров. — Це майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу. Тому з ними працювати легко та комфортно. Техніку засвоюють легко і практично моментально. Тренерський штаб зупинився на дворазових тренуваннях під час зборів. Спортсмени тренувалися з 10.00 до 12.00, а також з 17.00 до 19.00. Вдома кожен тренер вибирає для спортсменів свій тренувальний режим.

Володимир Шемаров каже, що на цих зборах тренери ставлять ціль на певні технічні моменти у плані техніки бою та ознайомлення зі спеціальними комплексами фізичної підготовки фрі-файтерів.

— При тренуваннях розглядається техніка практично кожного спортсмена, — додає він. — Виходячи з цієї інформації проводиться підбір техніки та манери роботи як у стійці, так і у партері. Спортсмени витримували навантаження без проблем. Силова підготовка бійців повинна включатися 2-3 рази на тиждень в загальний процес тренувань.

Як розповідає Володимир Шемаров, для силової підготовки спортсменів запросили тренера з Луганська. З основами загальної силової підготовки хлопців ознайомив тренер тренажерного залу "Vitamin Gym" Віктор Мацикур.

— Звісно, що є спеціальні комплекси для силової підготовки бійців, — каже Володимир Шемаров. — Велика м'язова маса не надто заважає бійцю, адже кожен адаптується до цього самостійно. Загалом без силової підготовки у сучасному ММА не обійтися.

Чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук задоволений проведеною роботою. Боєць каже, що одне тренування тривало близько двох годин.

— Наш вид спорту комбінований, — пояснює він. — Потрібно бити та боротися. Насамперед приділяється велика увага вибуховій силі та силовій витривалості.

Загалом участь у тренувальних зборах взяли більше 20-ти кращих фрі-файтерів країни. Попереду на спортсменів очікують наступні збори, які відбудуться у Києві.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook