Кращими борцями вільного стилю стали студенти ТНПУ

категорія: Єдиноборства | дата: 23 03 2014

На борцівському килимі спортивного клубу Галицькі леви зустрілись  кращі студенти-спортсмени з вільної боротьби.

Змагання з цього виду спорту, які входять у залік Спортивних студентських ігор серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації 2014 року, проводились 19 березня. В змаганнях взяло участь 4 команди провідних вузів Тернопільської області. Студенти боролись у 8 вагових категоріях в особистому та командному заліку. Так переможцями стали:

Вагова категорія 57 кг — Дух Ігор; Вагова категорія 61 к. — Рибін Валерій; Вагова категорія 65 кг. — Онищук Василь; Вагова категорія 70 кг — Ничка Юрій; Вагова категорія 74 кг — Качура Сергій; Вагова категорія 86 кг — Чайківський Володимир; Вагова категорія 97 кг — Плотиця Андрій; Вагова категорія 125 кг — Панасюк Іван.

Першість в командному заліку виборола команда Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка (тренер Віктор Шандригось), друге місце посіла команда Тернопільського національного економічного університету (тренер Сергій Наумов), третіми стала команда Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя (тренер Андрій Теплий).

Переможці та призери, а також команди були нагороджені грамотами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Джерело: sportgart.com.ua