Про нас
увійти

Тернопіль прийме фінал кубка України з фрі-файту

категорія: Єдиноборства | дата: 18 03 2014
Тернопіль прийме фінал кубка України з фрі-файту

Ще не вляглися пристрасті змагань кубка України з фірі-файту дивізіону Еліта розділу ММА, та нема коли нам відпочивати — вже на цих вихідних у Тернополі відбудеться фінал кубка України з фрі-файту дивізіону Аматор.

Традиційно це — найпрестижніші командні змагання і адреналін під час їх перебігу просто зашкалює. Можливо, цього року напруга буде меншою, адже вперше зміниться система підрахунку балів. На противагу минулорічним кубкам, коли рахувалася кількість балів, зараз в першу чергу рахуватиметься кількість пеермог. І лише в разі рівної кількості перемог на вагу будуть поставлені набрані спортсменами бали.

Одразу по завершенні кубка в Тернополі відбудеться НТЗ Збірної команди України до участі в чемпіонаті Світу, і Федерація докладає зараз максимум зусиль, щоб всі спортсмени збірної — з Луганська, Сум, Дніпропетровська, Харкова, Полтави, Києва та області, Миколаєва, Одеси, Кіровограда поряд з спортсменами Західної України тренувалися пліч-о-пліч і відчували, що всі ми — одна єдина країна.

На жаль не все у наших силах, і не все вже зараз вдається. Бо ворог у нас — надпотужний. І цей ворог — це лінь, страх і абсолютне небажання брати відповідальність за свою долю і за долю країни на себе. Але керівництво Федерації чітко розуміє, що саме наші спортсмени - це частинка майбутньої України. І ми закликали і закликаємо — хлопці, саме ви - господарі на цій землі. І коли ви збираєтесь купи, то ви збираєтесь лише для того, щоб разом подумати — як вам краще на ній господарювати. Як вязати економіку сходу і заходу в єдиний потужний кулак, щоб це призвело до ефекту зібрання критичних мас. Але не критичних мас атомного вибуху, а мирного атому, що рухає електростанціями.

Думайте, мрійте, ви — Воїни, ви — опора цієї країни, немає в неї кращих, ніж ви. Вам немає чого ділити в цій країні, крім дівчат. Але в цьому питанні не хвилюйтеся - наша країна настільки багатюща на красу, що на вас усіх хватить. А ми вже намагатимемось зробити все від нас належне, щоб ви відповідали рівню наших дівчат!

Змагання відбудуться у НК "Бомба".

За матеріалами budonet.org

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook