Про нас
увійти

Збаразькі борці здобули "срібло" у Спортивних іграх учнівської молоді

категорія: Єдиноборства | дата: 10 03 2014
Збаразькі борці здобули

Команда юних борців місцевих ДЮСШ досить вдало виступила на 18-тих Спортивних іграх учнівської молоді Тернопільщини, які відбулись 28 лютого в обласному центрі.

Наші, збаразькі, спортсмени, вихованці тренерів Петра та Євгена Королів, незважаючи на відсутність основних найсильніших атлетів, які підхопили ГРВІ, все-таки вибороли загальнокомандне друге місце.

Чемпіонами у цих змаганнях стали Максим Безпалько, який виступив у категорії 54 кг, Андрій Хариш (категорія 58 кг) та Олександр Петровський (85 кг). Срібну медаль завоював Володимир Михайловський (69 кг).

"Бронза" дісталась дебютанту змагань Назару Борсуку, який брав участь у поєдинках у ваговій категорії до 100 кг.

— Приємно, — відзначив тренер хлопців Петро Король, — що Назар за короткий проміжок часу занять вільною боротьбою зумів швидко влитись у ряди здібних учнів та з перших своїх змагань продемонструвати спритність , добру фізичну підготовку , волю до перемоги.

Усі чемпіони обласних ігор увійдуть до складу збірної команди Тернопілля та представлятимуть його на чемпіонаті України.

Збаразькі борці також готуються до міжнародного турніру у польському місті Тересін, який організатори планують провести наприкінці березня.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook