Про нас
увійти

На чемпіонат України з греко-римської боротьби поїдуть четверо тернополян

категорія: Єдиноборства | дата: 27 02 2014
На чемпіонат України з греко-римської боротьби поїдуть четверо тернополян

Завершився відкритий чемпіонат Тернопільської області з греко-римської боротьби серед юніорів 1994/96 років народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбувались змагання впродовж двох днів на базі КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби. Учасниками турніру, окрім тернопільських спортсменів, стала команда з Рівного. Однак перемогу в усіх вагових категоріях здобули саме тернополяни.

Отож, переможцями змагань стали:

вагова категорія 55 кг — Олександр Гулька (тренер Анатолій Лосєв) — учень Тернопільської ЗОШ №16;

вагова категорія 60 кг — Алекс Паласюк (тренери Андрій Телебан та Володимир Лучанко) — студент Тернопільського Національного педагогічного університету імені В.Гнатюка;

вагова категорія 66 кг — Дмитро Храпцьо (тренери Андрій Телебан та Володимир Лучанко) — учень Тернопільської ЗОШ №27;

вагова категорія 74 кг — Олександр Новачок (тренер Віталій Ліщинський) — студент Тернопільського Національного економічного університету;

вагова категорія 84 кг — Артем Бєлокурський (тренер Артем Петров) — студент ТНЕУ;

вагова категорія 96 кг — Віталій Адамішин (тренер Ігор Соколовський) — студент ТНПІ;

вагова категорія 120 кг — Тарас Чукас (тренер Анатолій Лосєв).

Результатом змагань також став відбір спортсменів до збірної команди області для участі у чемпіонаті України з греко-римської боротьби, який 1-3 березня відбудеться в Алушті (Крим). Відтак, право виступити на цьому турнірі здобули Станіслав Паляниця, Олександр Новачок та Артем Білокурський. Нашу область на чемпіонаті представлятиме і член юніорської збірної України з греко-римської боротьби тернополянин Андрій Антонюк.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook