Про нас
увійти

Сотня спортсменів змагалися на відкритому чемпіонаті Тернопільщини з панкратіону

категорія: Єдиноборства | дата: 21 02 2014
Сотня спортсменів змагалися на відкритому чемпіонаті Тернопільщини з панкратіону

У Тернополі, в спортивному залі ЗОШ №3, відбувся особисто-командний відкритий чемпіонат Тернопільської області з панкратіону в розділі сабмішн (греплінг ноу-гі). Змагання проходили в двох видах — греплінг та фул-панкратіон, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На турнірі були представлені спортсмени об’єднаної команди "Легіон-Тернопіль" (клуби "Титан", "Скілур" і "Центуріон"), спортивного клубу "Характерник" та представники Хмельницької обласної Федерації панкратіону. Загалом у змаганнях брали участь близько ста спортсменів.

За підсумками поєдинків командні місця розподілилися так: 1 місце — СК "Титан", 2 місце — СК "Скілур", 3 місце — Хмельницька обласна Федерація панкратіону, ММА (змішані бої) та греплінгу, 4 місце — СК "Характерник", 5 місце — СК "Центуріон". Переможці та призери змагань в особистому та командному заліку нагороджені кубками, дипломами та грамотами організаторів чемпіонату: Федерації панкратіону Тернопільської області, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook