Про нас
увійти

Тернопільський боєць Микола Гринчук став переможцем фіналу кубка України з фрі-файту

категорія: Єдиноборства | дата: 20 02 2014
Тернопільський боєць Микола Гринчук став переможцем фіналу кубка України з фрі-файту

Він здобув право виступати у Гранд-фіналі. Його суперником буде ще один представник нашої клубу "Характерник" Тарас Піхуник. Загалом, у Гранд-фіналі виступить одразу шестеро представників нашої команд.

Кубок України відбувається у кілька турів, які відбуваються у гірськолижному курорті на Івано-Франківщині. Тому ще однієї загальною назвою змагань — є "Кубок Буковелю".

У попередньому фіналі Тернопілля представляли троє спортсменів – Микола Гринчук та досвідчений Григорій Никифорець у вазі до 77 кілограмів і Станіслав Демко (вага до 61 кілограму).

Станіслав Демко, в активі якого всього кілька поєдинків на такому рівні, вже у першому бою поступився чернівецькому бійцю. Після задушливого прийому тернополянин вирішив здатися.

В одній з найпрестижніших вагових категорій до 77 кілограмів на ринг першим вийшов Григорій Никифорець. Йому протистояв Іван Загубинога. Хоча під час двох раундів Григорій і переважав суперника, та на третю частину матчу вже не вийшов.

— Далась взнаки стара травма, — розповів Григорій Никифорець. — Багато років тому у мене був прикориневий перелом кількох ребер. Після одного зіткнень, Іван досить сильно надавив мені на груди і ті ж ребра знову зламалися вздовж попереднього.

Микола Гринчук у першому бою не без проблем переміг у Андрія Кульчака з Чернівців. Ця перемога йому вдалася досить важко, адже кілька днів тренувався у досить економну режимі. Весь цей час Микола боровся з простудою.

У фіналі Іван Загубинога доклав всіх зусиль, аби перемогти другого представника Тернопілля. Всі три раунди тривала досить таки жорстка боротьба. Основне протистояння відбувалося у партері там Микола Гринчук впевнено контролював перебіг подій, при цьому наносив досить таки велику кількість ударів в голову. Після бою голова Загубиноги була рясно вкрита гематомами та синяками. Всі три судді одноголосно віддали перемогу Миколі Гринчуку.

— Можливість втратити путівку у Гранд-фінал була досить велика. Загубинога — досвідчений боєць. Та Микола зібрався і другому поєдинку виконував всі мої тактичні настанови, — розповів головний тренер тернопільського клубу "Характерник" Валерій Чоботарь. — Працював досить ефективно, уникав небезпечних для себе позицій. Ми всі надіялися і готувалися, що Микола Гринчук та Григорій Никифорець будуть битися у фіналі. Та, на жаль, останній травмувався і змушений був після другого раунду припинити поєдинок. Що показово, Гринчук у фіналі переміг Івана Загубиногу. Це не тільки був матч-реванш за Никифорця, але і реванш за минулорічний програш за вихід у фінал. Перемога Миколи Гринчука досить таки очікувана для мене. Під час останнього тренування ми прогнозували, що Гранд-фінал буде за участю Гринчука та ще одного нашого бійця Тараса Піхуника.

Гранд-фінал Кубку України з фрі-файту у дивізіоні "Еліта" відбудеться 8 березня знову ж таки на Івано-Франківщині у Буковелі. Тернопілля будуть представляти шість бійців — Артем Савчук, Тарас Піхуник, Микола Гринчук, Олександр Долішній, Ігор Слюсарчук та Віктор Кійко.

Джерело: Свобода

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook