Про нас
увійти

Шестиразового чемпіона України вшанували турніром з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 19 02 2014
Шестиразового чемпіона України вшанували турніром з вільної боротьби

В рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів "Спортивна зима" Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з обласною дитячо-юнацькою спортивною школою "Спартак" провів відкритий турнір з вільної боротьби серед кадетів 1999/01 року народження, присвячений пам’яті шестиразового чемпіона України Михайла Боровкова.

У турнірі взяли участь юні спортсмени з Тернопільської ОДЮСШ "Спартак", Тернопільської КДЮСШ №1, Борщівської ДЮСШ, Шумська, Підволочиська, Збаража, Теребовлі та Чорткова. А ще до Тернополі прибули гості із СДЮСШОР "Богатир" зі Львова та Львівського державного училища фізичної культури — спортивно-оздоровчого клубу "Лідер-Львів", Івано-Франківської ДЮСШ "Спартак", Калуської районної ДЮСШ та Трускавецької ДЮСШ "Спартак", що на Львівщині.

Спортзал СК "Галицькі леви" цілісінький день гомонів дитячими голосам, адже там тривали запеклі суперечки суперників. Цьогоріч турнір зібрав 74 учасники, які змагались аж у десяти вагових категоріях від 32 до 85 кілограм. Головний суддя змагань — суддя міжнародної категорії — Сергій Григорович Цимбал.

А результати виявились такими: у ваговій категорії 32 кг перше місце виборов Олександр Дідошак (Калуш), друге — завоював Володимир Якимець (Тернопіль), третє виборов Віталій Кизик (Львів), у ваговій категорії 35 кг першим став Арсен Басараб (Івано-Франківськ), друге місце посів Андрій Ткач (Збараж), третім став Андрій Жезняк (Збараж), у ваговій категорії 38 кг перше місце у Юрія Заставного (Збараж), друге — в Андрія Антонюка (Борщів), трете виборов Сергій Муравель (Тернопіль). У ваговій категорії 42 кг перше місце завоював Володимир Рибін, друге — Степюк Олег — обидва з Трускавця, третє — в Петра Садляка з Чорткова. У ваговій категорії 47 кг першу сходинку п'єдесталу пошани посів Юрій Дуняк, другим став Артур Сіванов, третім — Мирон Решетун — усі з Калуша.

У ваговій категорії 53 кг перемогу здобув Євген Дубовий зі Львова, другим став Ігор Гриньків з Калуша, третім — Валентин Галайчук з Чорткова. У ваговій категорії 59 кг перемогу здобув Андрій Самборський з Калуша, друге місце виборов Юрій Чорний з Теребовлі, третє — посів Роман Луцків з Теребовлі. У ваговій категорії 66 кг перше місце у Віталія Остапчука з Калуша, друге і третє у збаражчан Володимира Михайловського та Романа Михайловського. У ваговій категорії 73 кг на першому місці Олександр Михальський зі Збаража, на другому місці Малко Богдан з Підволочиська, на третьому — Олександр Соляніков з Тернополя. У ваговій категорії 85 кг на першому місці Денис Канюка з Тернополя, на другому — Кондрат Майковський з Борщова, на третьому — Олександр Лобас з Тернополя.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook