Про нас
увійти

Тернопільському губернатору подякували за розвиток дзюдо

категорія: Єдиноборства | дата: 11 01 2014
Тернопільському губернатору подякували за розвиток дзюдо

Лист-подяка за підтримку розвитку дитячо-юнацького і резервного спорту в регіоні в цілому та боротьби дзюдо, зокрема, прийшов від президента федерації дзюдо України Нуруліслама Аркаллаєва на ім'я голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

— Ваша увага і турбота щодо розумної організації дозвілля дітей та юнацтва області є конкретним кроком в подоланні сучасних негативних проявів суспільства: п'янства, наркоманії, бродяжництва, тютюнопаління, розпусти, кримінальних проявів та породжених ними суспільно тяжких, часто невиліковних хвороб. Ви та Ваша команда ділом доводите правильність державного курсу. Щиро вдячні за підтримку нашого виду спорту, його провідників і популяризаторів на Вашій славній та багатій на позитивні традиції землі, — йдеться у листі.

Довідка: школа українського дзюдо є однією із найбільш шанованих у світі та Європі. Українські дзюдоїсти навічно вписали свої імена золотими літерами в історію світового і вітчизняного спорту. Вихованці  Тернопільського обласного осередку з дзюдо є потужною складовою частиною української школи боротьби дзюдо.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook