Про нас
увійти

Мішок медалей — під новорічну ялинку борцям

категорія: Єдиноборства | дата: 03 01 2014
Мішок медалей — під новорічну ялинку борцям

Відкритий обласний турнір з вільної боротьби "Майбутній олімпієць" відбувся перед новорічно-різдвяними святами у спортзалі збаразької ЗОШ №1.

Випробувати свої сили на змагання з’їхалась майже сотня спортсменів-початківці з Підволочиська, Тернополя (ДЮСШ №1 та клуб "Спартак"), Львова та Збаразького району.

Під час урочистого відкриття турніру привітав юних борців його організатор голова Збаразького районного відділення Національного олімпійського комітету, президент місцевого фізкультурно-спортивного клубу "Чемпіон" Петро Король. Із побажаннями впевних перемог звернулася до хлопчаків в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді і спорту РДА Галина Бубело, яка висловили сподівання, що започатковані у Збаражі минулоріч змагання під егідою НОК стануть доброю традицією.

Поєдинки, за якими спостерігало чимало охочих, проходили на двох килимах. Борці віком 2004 р.н. і молодші змагались у восьми вагових категоріях, а 2000 р.н. і молодші — у п’яти вагових категоріях. Спортсмени Збаразького клубу "Чемпіон" здобули вісім золотих, дев’ять срібних та п’ять бронзових медалей.

Зокрема, чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Віталій Адамович (32 кг), Богдан Телішевський (42 кг), Влад Пожогін (50 кг), Юрій Вовк (29 кг) з Вишнівця, Андрій Ткач (32 кг), Олег Павлишин (35 кг), Михайло Качан (38 кг) з Вишнівця, Анатолій Бондаренко (47 кг).

Срібними призерами стали Назар Григоряк (23 кг), Олександр Сенчишин (29 кг), Дмитро Кучинський (38 кг), Денис Шабат (42 кг), Андрій Сидяга (50 кг), Дмитро Свирид (29 кг) з Вишнівця, Андрій Жезняк (35 кг), Володимир Бондаренко (38 кг), Валентин Винарчук (47 кг) з Вишнівця.

"Бронза" дісталась Арсену Царю (32 кг), Андрію Бобрику (26 кг), Андрію Боднару (38 кг), Дмитру Кушніру (29 кг), Олегу Макуху (35 кг).

— Для багатьох наших спортсменів, — відзначив тренер Петро Король, — ці перемоги були першими. Тому вони дуже важливі для їхнього росту як спортсменів. Дехто вперше відчув азарт боротьби, впевненість у собі. А віра у себе — це дуже гарний і необхідний подарунок хлопцям на новорічно-різдвяні свята. Це запорука того, що новий рік вони почнуть із бадьорим настроєм, наснагою, готовими до наполегливої праці та чергових, більш вагомих перемог.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook