Про нас
увійти

Тернопільська боксерка нокаутувала суперницю за кілька секунд

категорія: Єдиноборства | дата: 16 12 2013
Тернопільська боксерка нокаутувала суперницю за кілька секунд

Повний комплект нагород зібрали вихованки клубу "Поєдинок", які брали участь у Міжнародному турнірі з боксу серед жінок, молоді та юніорок.

Турнір, що відбувся у Івано-Франківську 13-15 грудня, присвятили пам'яті заслуженого тренера України Валерія Дем'янова. Поряд з українськими дівчатами на ринзі боксували гості з Молдови, Польщі та Румунії.

Найбільшого успіху здобула наша Христина Дядьо, яка два свої поєдинки завершила достроково.

— Перший бій я провела з дівчниною із Криму, а у фіналі билася з киянкою, — каже Христина. — Фінальний бій тривав всього десять секунд, адже я виграла нокаутом. До цих змагань дуже серйозно готувалася, було по 2 тренування на день.

Срібні нагороди турніру здобули Мар'яна Москалюк та Оксана Буцик. А бронзову - Любов Дереш. Перша у фіналі програла призерці чемпіонату Європи.

— Було важко, адже суперниця дуже серйозна, — пригадує Мар'яна Москалюк. — Мабуть, забракло досвіду.

А Оксана Буцик каже, що з кожними змаганнями її рівень підвищується і прогрес є. Втім, щоб досягти вагомих результатів потрібно ще більше працювати.

— Вирішальний бій я програла, — каже вона. — Напевне були певні недопрацювання. Проте їх потрібно виправляти і надалі лише перемагати.

Цими ж днями три нагороди зібрали  вихованці тернопільського спортклубу "Поєдинок" на першому Міжнародному турнірі з боксу.

Такі змагання на призи Олександра Ледиди відбулися у Рахові, що на Закарпатті. Учасниками турніру стали понад 80 боксерів з України, Росії, Молдови, Білорусі та Німеччини.

Перше місце у ваговій категорії 52 кг серед школярів посів 14-річний тернополянин Владислав Балик, який освоює цей вид спорту впродовж двох років.

— У півфіналі я доволі легко виграв ще у першому раунді, — пригадує чемпіон. — А в фіналі бій був доволі рівним, але завдяки наполегливості мені вдалося перемогти.

У цій же ваговій категорії серед юніорів друге місце посів Захар Степанов. Хлопець провів три поєдинки.

— Найлегше було, звісно, у стартовому бою, який я без проблем виграв, — каже боксер. — В півфіналі було вже важче, але я теж одержав перемогу. На жаль, у фіналі не вистачило сил і поступився.

"Срібло" додому привіз і Олександр Ямнюк. Юний боксер змагався у ваговій категорії 56 кг серед школярів.

— Бої давалися важко, — каже Олександр Ямнюк. — У першому я виграв за рішенням суддів з рахунком 3:0. Проте у другому, вважаю, саме судді забрали у мене перемогу і я поступився у фіналі.

Усіх спортсменів до турніру готували тренери спортклубу "Поєдинок" Олександр Дульнєв та Роман Діткун.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook