Про нас
увійти

Тернополяни стали призерами боксерського турніру

категорія: Єдиноборства | дата: 12 12 2013
Тернополяни стали призерами боксерського турніру

Тернопільські боксери Ярослав Зубрик та Захар Степанов стали призерами турніру на призи відомого Українського боксера Андрія Котельника.

Боксерський чемпіонат відбувся у рідному місті спортсмена — Львові з 4 до 7 грудня і зібрав понад сто учасників. Тернопілля на турнірі представили 10 боксерів, шестеро з яких представляють спортивний клуб "Поєдинок".

Ярослав Зубрик посів у Львові третє місце, програвши у півфінальному поєдинку чемпіону Європи з боксу.

— Перший поєдинок я виграв за очками, — каже молодий спортсмен. — У другому випало битися із дуже сильним суперником і тому я програв йому. Хлопець був "накатаним" та пройшов тренувальні збори. Боксом займаюся вже 2 роки. Серед найближчих планів хочу взяти участь у чемпіонаті України.

Одноклубник Ярослава — Захар Степанов привіз додому срібну нагороду боксерського чемпіонату. Юнак теж провів у Львові два поєдинки.

— У першому бою я старався діяти першим номером, домінувати над суперником і мені вдалося виграти, — пояснює Захар Степанов. — У наступному поєдинку теж намагався боксувати краще за суперника. Проте судді віддали перемогу йому. Мабуть, не вистачило впевненості та підготовки.

За словами Захара Степанова, зараз він готується до Всеукраїнського турніру, що пройде у Рахові.

А з 3 до 8 грудня у Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з боксу серед дорослих. Спортклуб "Поєдинок" представили два спортсмени — Сергій Жовтобрюх та Василь Худзік, яких тренують Олександр Дульнєв та Роман Діткун. Також за нагороди сперечався вихованець Віктора Петрова — Тарас Муравський.

Перші двоє дійшли до стадії чвертьфіналу, але поступилися там більш досвідченим боксерам.

— Я серйозно готувався, планував перемогти, — каже Василь Худзік. — Але у чвертьфіналі довелося стикнутися із дуже сильним суперником. Не можу сказати, що програв йому повністю, але на досвіді він здобув перемогу.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook