Про нас
увійти

Хочеш перевірити себе у бою? Тоді виходь завтра у ринг!

категорія: Єдиноборства | дата: 29 11 2013
Хочеш перевірити себе у бою? Тоді виходь завтра у ринг!

30 листопада у Тернополі вперше відбудеться один із етапів турніру з реалістичних боїв — "Іду на Ви — Тернистий шлях".

— "Іду на Ви" — це всеукраїнський любительський турнір зі змішаних єдиноборств. Турнір проводять по всій України впродовж трьох років. У Тернополі він відбудеться вперше, — розповів Спорт Тернопільщини один із організаторів турінру Ігор Костюк.

Організовують ці змагання рух "Солідарність" спільно з маркою одягу "Svastone". У Тернополі організаторами є "Автономні націоналісти" та студентська "Свобода".

— Попередня реєстрація учасників відбувалася в інтернеті, — говорить Ігор Костюк. — Також вона буде тривати безпосередньо перед початком турніру. Єдине, що потрібно бійцям, це наявність дозволу від лікаря та певний спортивний інвентар: бинти, капа, ракушка. Змагатися можуть усі охочі, кому виповнилося 16 років.

Назва турніру  "Іду на Ви" — це відоме гасло князя Святослава.

— Турнір "Іду на Ви — Тернистий шлях" є останнім відбором перед фіналом, який відбудеться після Нового року у Києві. Тобто, бійці, які програли на попередніх етапах, мають змогу вибороти путівку у фінал в Тернополі. Тому очікуються багато спортсменів з інших регіонів, — зазначає організатор.

На переможців та призерів очікують призи від партнерів турніру.

— Це буде спортивне харчування, медалі, грамоти. Можливо, сюрпризом для спортсменів стануть і грошові винагороди, — розповідає Ігор Костюк. — Проте це не комерційний турнір, де боротьба іде за призові. Це більш ідеологічний та патріотичний турнір у якому є шанс перевірити себе у бою.

Зазначимо, що вхідний квиток на турнір "Іду на Ви — Тернистий шлях" для глядачів становитиме 50 гривень.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook