Про нас
увійти

Чемпіонат Тернополя з кікбоксингу зібрав сотню найсильніших бійців (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 27 11 2013
Чемпіонат Тернополя з кікбоксингу зібрав сотню найсильніших бійців (ФОТО, ВІДЕО)

"Кікбоксинг проти дитячої злочинності та наркоманії. Здоров'я нації проти деградації" — саме під таким гаслом відбувся відкритий чемпіонат Тернополя з кікбоксингу.

На ринг, облаштований у концерт-холі "Holiday", у той вечір вийшло понад 120 кікбоксерів з Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської та Чернівецької областей. Глядачі, що завітали на вечір спорту, побачили більш ніж 60 поєдинків у яких змагалися як наймолодші, так і старші спортсмени — призери чемпіонатів України, Європи та світу.

Особливістю чемпіонату стали два поєдинки серед дівчат. Беззаперечну перемогу в обох випадках одержала тернополянка Христина Дядьо. Наша кікбоксерка спочатку перемогла львів'янку Ярину Крамар, а потім побила ще одну львівську спортсменку — Ольгу Гавриш. Крім першого місця, Христина Дядьо отримала звання кращого спортсмена турніру.

Зазначимо, що Тернопільщину на відкритій першості міста представила об'єднана збірна клубів "Поєдинок" (тренер Олександр Дульнєв) та ДЮСШ "Спартак" – СК "Тернопіль" (РИНГ) (тренери Володимир Стасишин, Володимир Антошків, Ігор Кріль, Сергій Колесник). У загальному заліку збірна Тернопільщини отримала перше місце. Другими стали кікбоксери з Кам'янець-Подільського (Хмельниччина), а третє місце поділили Рівненщина та Івано-Франківщина.

Змагання були організовані Федерацією аматорського боксу та кікбоксингу Тернопільщини (Єген Степанов), Тернопільською міською радою (Микола Круть) та міською організацією ВО "Свобода" (Роман Навроцький, Юрій Лазаренко).

ФОТО

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook