Про нас
увійти

У Тернополі каратисти боролися за кубок та вшанували тренера

категорія: Єдиноборства | дата: 26 11 2013
У Тернополі каратисти боролися за кубок та вшанували тренера

Відкритий фінал Кубка України з кіокушин-кан карате-до Ренмей та Міжнародний турнір пам’яті тренера Віталія Кушнірика провели у Тернополі 23-24 листопада.

Особливістю змагань у спорткомплексі "Політехнік" стало проведення Кубка України з карате за правилами "Сінкен-Сьобу"

Тернопіль на обох турнірах представили 30 спортсменів — це молодші та старші каратисти.

— Є у нас діти, які довше займаються і, відповідно, більш відомі на Всеукраїнському рівні, — говорить Тетяна Чубата. — Вони неодноразово ,виступали на чемпіонатах України. Також є діти які вперше або вдруге виступили на такому рівні, тобто початківці.

Додамо, що на відкритому фіналі кубка України тернополянин Руслан Перкій став першим у своїй категорії. Другі місця посіли наші Яна Кучер та Марта Хрущ. А Ростислав Лапін став третім.

— Володаря Кубка України визначали за підсумками трьох етапів та, власне, фіналу, який відбувся у Тернополі. — пояснює Тетяна Чубата. — Минулого року такий Кубок завоювали тернополяни, а цього року він поїхав до Миколаєва.

За словами президента Тернопільської обласної Федерації кіокушин-кан карате, у місцевих спортсменів є чимала перспектива.

— У нас займається велика кількість людей, — каже Тетяна Чубата. — Дехто займається не заради спортивних досягнень, а лише заради себе. Маємо багато чемпіонів України, є призерка першості світу 2011 року. А наш хлопець минулого року став бронзовим призером чемпіонату світу. Є члени збірної України, а тому перспектива існує.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook