У Тернополі розпочався фінал кубка України з карате (ФОТО, ВІДЕО)
![У Тернополі розпочався фінал кубка України з карате (ФОТО, ВІДЕО)](http://sports.te.ua/upload/news/b08ba5b9ebcb7c0e442e96b0256f81ce5291a93338ee8.jpg)
23 листопада у спортивному комплексі "Політехнік" ТНТУ ім. І. Пулюя урочисто відкрили одразу два турніри з карате кіокушинкан.
Як розповіли організатори, до Тернополя завітали більш ніж 300 учасників зі всієї України. Також змагаються дві команди з Білорусі та одна — з Німеччини.
Зазначимо, що у "файному місті" каратисти борються за нагороди фіналу кубка України з карате (10-17 років). Також паралельно відбувається Міжнародний турнір пам'яті Віталія Кушнірика. У ньому беруть участь дітки 6-9 років, а також чоловіки і жінки.
Сьогодні, 24 листопада, відбудуться фінальні поєдинки.
sports.te.ua